نـاواران، اولـین اجاره
خودرو ایرانی به سبک جهانی

Navaran

مـــــعرفی نــــاواران

نــــاواران با شــــــعار "اولین اجـــاره خـودروی ایرانی به سبک جهانی" با رویکرد اعتماد به مشتری، در ابتدا با ایجاد بزرگترین ناوگان خودرویی متشکل از انواع خودروهای صفر کیلومتر اقتصادی تا تجاری در سراسر کشور ایران و در تمامی شهرهای اصلی کشور و تمامی فرودگاه های اصلی و با هدف ارتقاء واقعی خدمات خوب و خدماتی همانندکشورهای پیــــشرفته در مــیهن عزیزمان ایران سرمایه‌گذاری نموده و این مهم با جلب همکاری سایر شرکای تجاری و جذب سرمایه تا رسیدن به هدف ایجاد شبکه ای بالغ بر صد هزار خودرو و گسترش شبکه به کلیه شهرستانهای کوچک ایران ادامه خواهد یافت.
مدل تـجاری نــــاواران ، بــا محوریت اعــتماد به مشتری، امـکان اجاره خودرو با استانداردهای روز دنیا و بدون دریافت تضامین سنتی همانند چک و سفته و اسناد ملکی را فراهم می سازد.

About Navaran

تمایز و برتری ناواران در چیست؟

نـــوعی از مـــدل تـــجاری جـــدید شـــامل خــدمات ویژه و اعــتماد به مـــشتری باعث شده تا ناواران بعنوان مجموعه‌ای متفاوت و متمایز شناخته شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود.

 • navaran

  حذف تضامین متعارف در ایران

 • navaran

  سامانه مکانیزه مدیریت ناوگان

 • navaran

  سامانه کنترل خودرو

 • navaran

  امتیاز و جایزه رایگان

 • navaran

  شبکه امداد و تعمیرات خودرو

 • navaran

  خدمات شبانه روزی

 • navaran

  ارائه خودرو جایگزین

 • navaran

  شفافیت عملیات مالی

 • navaran

  باشگاه رانندگان خوب

 • navaran

  پوشش 100% بیمه

 • navaran

  خدمات VIP

حذف تضامین متعارف در ایران

حتماً شما هم قبلا با چنین درخواستهایی مواجه شده‌اید ، چک به مبلغ خودرو ، ضامن معتبر ، سند منزل یا مغازه، معرفی از محل کار ، جواز کسب و... ولی این موارد دیگر در ناواران حذف شده‌اند و بجای آن مبلغی جزئی بعنوان ودیعه خسارت و جرائم رانندگی فقط از مشتریان جدید گرفته می‌شود که آن هم در رزروهای بعدی و شناسایی مشتری بعنوان راننده خوب، حذف می گردد.

در عوض این مجموعه با همکاری مراجع قضایی و انتظامی و تعقیب افراد خاطی، زمینه را برای استفاده و رضایت مشتریان خوب و با فرهنگ ایرانی فراهم آورده است..

about navaran
about navaran

سامانه مکانیزه هوشمند مدیریت ناوگان

این سامانه با توجه به الگوریتم خاص خود باعث می‌گردد رایانه بجای انسان در تأیید رزرواسیون اجاره خودرو عمل نموده و بصورت آنی و آنلاین به درخواستها پاسخ دهد ، این موضوع خود باعث کاهش وقت مشتریان و آژانسهای مسافرتی داخلی و خصوصاً خارجی گردیده و امکان و تمایز ویژه ای برای مشتریان ایجاد می نماید.
همچنین این سامانه با مدیریت کامل تعمیرات، رزروهای تأخیردار و خودروهایی که در بین شهرها جابجا می‌گردند، قادر است بهترین تصمیم را در زمان ارائه رزروهای بین شهری و یک‌طرفه گرفته و همواره نیاز مشتریان به این خدمات را بصورت فوری پاسخ دهد.

مدیریت هوشمند ناوگان باعث در دسترس قرار گرفتن سریعتر خودرو و ایجاد خدمات حداکثری به مشتریان می گردد. این سیستم با پوشش دادن رزروها با رزوهای معکوس باعث ایجاد حداقل جابجایی خودرو در شبکه گردیده و در نهایت باعث کمترین میزان ممکن آلودگی هوا توسط کل مجموعه می گردد.

اپلیکیشن ناواران

اجاره کنندگان خودرو می‌توانند از اپلیکیشن کامل و ساده‌ای که در اختیار ایشان قرار گرفته استفاده کنند، در این اپلیکیشن تمامی مراحل از ثبت نام تا اجاره خودرو و پرداخت ایمن بانکی وجود دارد.
امکاناتی نظیر مشاهده و استفاده از امتیازات جمع آوری شده، گزارش حساب و کتاب مشتری، ارائه نظرات در سیستم نظرسنجی، تغییر رمز عبور و اطلاعات شخصی همگی از طریق اپلیکیشن ممکن است.
همچنین امکان باطل کردن رزروهای قبلی یا تغییر آنها به هر شکل از جمله تغییر در تاریخ و یا حتی تغییر خودروی اتتخابی با چند کلیک در این اپلیکیشن قابل انجام میباشد.

about navaran

سامانه کنترل خودرو

خــودروهای تـــحت پـــوشش همگی دارای ســـامانه مــوقعیت یـــاب جـــغرافیایی می‌باشند، که اولاً در زمان نیاز به امداد در سریع‌ترین زمان امدادگر به خودرو رسیده و ثانیاٌ نوع رانندگی راننده از نظر شتاب، ترمز، فشار زیاد به خودرو، سرعت و ... دائماً در سامانه مرکزی ثبت و ضبط می گردد.

ناوگان

نـــاواران دارای بـــزرگترین نـــاوگان اجـــاره خــودرو در ایران بوده که با هدف گذاری رسیدن به 100 هزار خودرو در آینده نزدیک به بزرگترین شبکه اجاره خودرو در خاور میانه تـبدیل خـــواهد شـد. خودروهای نــاواران از انــواع اقتصادی سدان، لـوکس، شــاسی بلند و تجاری تشکیل شده است.

اطلس ناوگان ناواران

ناوگان سدان

 • navaran

  کیا پیکانتو

 • navaran

  کیا سراتو

 • navaran

  کیا اکسنت

ناوگان شاسی بلند

 • navaran

  کیا سورنتو

 • navaran

  هیوندا سانتافه

 • navaran

  تویوتا پرادو

ناوگان تجاری

 • navaran

  پراید وانت

 • navaran

  مزدا کارا دو کابین

 • navaran

  مزدا کارا تک کابین

 • navaran

  تویوتا هایلوکس

 • navaran

  تویوتا هایس

ناوگان کراس اوور

 • navaran

  رنو کپچر

 • navaran

  تویوتا RVA4

 • navaran

  رنو داستر

 • navaran

  کیا ساپورتیج

ناوگان سدان بزرگ

 • navaran

  هیوندا سوناتا

 • navaran

  کیا اپتیما

 • navaran

  هیوندا النترا

 • navaran

  تویوتا پریوس

ناوگان اقتصادی

 • navaran

  رنو لوگان دنده ای

 • navaran

  رنو ساندرو اتومات

باشگاه رانندگان خوب

مشتریان در بدو ورود ارزیابی و تعیین سطح می‌گردند ، پس از انجام هر رزرو با توجه به کیفیت نگهداری خودرو از یک طرف و بررسی اطلاعات سامانه موقعیت یاب از طرف دیگر راننده بعنوان راننده خوب رتبه بندی شده و پس از ارتقاء به سطح های بالاتر، ودیعه پرداختی نیز بصورت پلکانی کاهش یافته و نهایتاً به صفر می رسد.

رانندگان خوب همچنین خودروها را با مبالغ کمتری اجاره می نمایند.

شبکه امدادی و تعمیرات خودرو

شبکه تحت پوشش ناواران که با سرمایه‌گذاری و همکاری شرکای تجاری در خدمت مشتریان قرار گرفته است شامل 2000 نقطه در سراسر کشور ایــران و مناطق آزاد تجاری مـی‌باشد که باعث شده سرعت امداد رسانی در هر نقطه ایران به کمتر از 30 دقیقه کاهش یابد، امدادگران و خودروهای امدادی همگی مجهز به تجهیزات جهت رفع معایب و تعمیرات ساده بوده و بسیاری از مشکلات در همین مرحله به سادگی رفع می گردند.

ارائه خودروی جایگزین

با توجه به تعداد خودرو های موجود در ناوگان امکان ارائه خودروی جایگزین در خرابیها و تعمیرات طولانی مدت که بصورت امدادی برطرف نگردند ، در هر نقطه از ایران میسر می باشد.

about navaran

پوشش صد در صدی بیمه

تاکنون امکان پوشش بیمه ای صد در صدی از طرف شرکتهای بیمه ای کشور ایجاد نگردیده است، لیکن ناواران جهت راحتی خیال مشتریان خودرو بسته به رتبه مشتریان و نـــیاز و حــــساسیت ایـــشان بصورت انتخابی ســـطوح مختلفی از پوشش‌های خسارت و حوادث را ارائه می نماید و این پوششها در حالت نهایی، صد در صد خسارت در تصادفات و سرقت خودرو را بر عهده می گیرند.

خدمات شبانه روزی 7x24

نــاواران در تــمامی بخش‌های اصـلی از جـمله مرکز تماس مشتریان و خدمات امدادی بصورت دائمی تمامی روزهای هفته و 24 ساعته فعال است، بیشتر ایستگاه های کاری تحویل خودرو نیز بصورت 24 ساعته می‌باشند ، فقط واحد اداری و فروش اجاره های بلند مدت در ساعات اداری و روزهای اداری فعال می باشند.

about navaran

عملیات مالی شفاف

پــرداخت مـالیات، ارائه فاکتور رسمی و عملکرد صـحیح طبق قوانین جاری کشور وظیفه‌ای دو‌طرفه می‌باشد و مشتریان همواره می بایست از افراد بی‌اعتباری که فعالیت غیر شفاف و زیرزمینی دارند پرهیز کنند زیرا با هزینه‌های ظاهری کمتر، جریمه ها ، هزینه‌ها و مشکلات بسیاری را برای خود ایجاد خواهند کرد.

خدمات VIP

تجار و مدیران و افراد خاص می‌توانند از خدمات VIP ناواران استفاده کرده و بجای مراجعه به مراکز تحویل و ایستگاه ها و جهت صرفه جویی در وقت، خودروی مورد نظر خود را در منزل یا محل کار و یا پس از پیاده شدن از هواپیما در فرودگاه تحویل بگیرند.

امتیاز و اجاره رایگان خودرو

مــشترکین نـــاواران می‌توانند با انجام رزرو برای دوستان و همکاران خود، امتیاز رزروهای ایشان را در کاربر خود ذخیره نموده و با رسیدن به حداقل مبلغ جهت رزرو، هزینه یک اجـــاره را به صورت کامل از طریق این امتیازها پرداخت نمایند. پس چنانچه شما برای آشنایان زحمت رزرو خودرو را انجام می‌دهید ، زحمت شما با اجاره های رایگان برای خودتان جبران خواهد شد.

حضور در فرودگاه های کشور

ناواران در ترمینال خروجی فرودگاه مهرآباد برای هماهنگی مسافرین گرامی و راحتی در دریافت خودرو در فرودگاه های مقصد حضور دارد. همچنین مسافرین از شهرهای دیگر و یا مشتریان هر شهر میتوانند خودروی مورد نظر خود را بصورت 24 ساعته از فرودگاه شهر خود تحویل بگیرند.

about navaran
about navaran

شبکه نمایندگان و شرکتهای اجاره خودروی همکار

ناواران دارای شبکه ای شامل ایستگاه های داخل شهری و فرودگاهی می باشد که این ایستگاه ها توسط نمایندگان و شرکای تجاری نگهداری و مدیریت می‌گردند، افرادی که علاقمند به سرمایه‌گذاری و همکاری با ناواران می‌باشند می‌توانند بصورت نمایندگی یا همکار تجاری فعالیت نمایند ، در هر صورت این اشخاص می بایست دوره های آموزش را طبق استاندارد بین‌المللی گذرانده و تحت استاندارد و کیفیت مورد نیاز ناواران شروع به فعالیت نمایند.

دارا بودن سرمایه مورد نیاز جهت خرید حداقل تعداد خودروهای صفر کیلومتر در محدوده تحت پوشش و قبل از هرچیز اهمیت به اصل خدمت به هموطنان و رضایت مشتریان از شرایط اصلی اعطای نمایندگی می باشد.

نمایندگان دارای اپلیکیشن موبایل و سیستم آنلاین مرتبط با سامانه مدیریت مرکزی می باشند، و تمامی امور رزرو و محاسبات مرتبط بصورت خودکار انجام پذیرفته و نمایندگان از پشتیبانی کامل شرکت مرکزی در تمامی مراحل برخوردار خواهند بود.