اجاره خودرو در فرودگاه

اجاره خودرو در فرودگاه مشهد

شهر مشهد از مهم‌ترین شهرهای توریستی کشور است که هر ساله میلیون‌ها مسافر را در فصل‌های مختلف به سوی خود سرازیر می‌کند. مسافرانی که برای زیارت، سیاحت شهر و مناطق خوش‌آب و هوای اطراف آن از جمله شاندیز و طرقبه عازم مشهد می‌شوند. سفر بسیاری از این مسافران از طریق پروازهای داخلی و خارجی به فرودگاه مشهد انجام می‌شود. فرودگاه مشهد که فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد نام دارد، دومین فرودگاه پر رفت و آمد ایران بعد از فرودگاه مهرآباد و از نظر تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه دارای رتبه اول در بین فرودگاه‌های کشور است. بیش از 14 شرکت داخلی و 16 شرکت خارجی به فرودگاه بین المللی مشهد پرواز دارند و هرسال حدود 8 میلیون مسافر داخلی و خارجی، 27 هزار زائر حج تمتع و 208 هزار زائر حج عمره از طریق این فرودگاه سفر خود را انجام می‌دهند. شما نیز اگر قصد سفر به شهر مشهد را دارید دیگر لازم نیست نگران نحوه بازگشت به فرودگاه و یا رفتن از فرودگاه به محل اقامت خود باشید. با اجاره خودرو در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون معطلی خودروی مورد نیاز خود را تحویل بگیرید و سفری به یادماندنی و لذت‌بخش در مشهد را تجربه کنید. همچنین با رنت خودرو در کنار راحتی و آرامش بیشتر می‌توانید هزینه‌های سفر خود را کاهش دهید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

برای اجاره خودرو در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد لازم است مدارک زیر را همراه خود داشته باشید

  • دارا بودن حداقل سن بیست سال تمام
  • مدارک شناسایی معتبر (کارت ملی یا شناسنامه)
  • داشتن گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار (این مورد برای اجاره ماشین با راننده ضروری نیست)
  • پرداخت مبلغی جهت ودیعه نقدی که هنگام عودت خودرو به شما بازگردانده می‌شود (ودیعه خودرو بسته به مدل ماشین انتخاب شده دارای قیمت متفاوتی خواهد بود)
  • پرداخت وجه کرایه خودرو (پرداخت به دو صورت نقدی و اعتباری امکان‌پذیر است)

شرایط اجاره خودرو در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

شما به دو روش می‌توانید در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد خودرو اجاره کنید:

  • اجاره خودرو بدون راننده در فرودگاه
  • اجاره خودرو با راننده در فرودگاه

ترانسفر فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد از جمله خدمات شرکت اجاره خودرو ناواران است که مسافران هم می‌توانند برای رفتن به فرودگاه و هم برای رفتن از فرودگاه به هتل یا محل اقامت خود از این خدمات استفاده کنند. خدمات رنت خودرو در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به دو صورت با راننده و بدون راننده ارائه می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. داشتن حداقل 20 سال تمام از جمله شرایط ضروری برای استفاده از خدمات اجاره ماشین در فرودگاه شهید هاشمی نژاد است. این موضوع هم در اجاره با راننده و بدون راننده صادق است و شما لازم است از این شرط سنی برخوردار باشید.

اجاره خودرو با راننده

اجاره خودرو بدون راننده در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

در صورتیکه متقاضی اجاره خودرو بدون راننده در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد هستید لازم است گواهینامه شما دارای حداقل 6 ماه اعتبار باشد. اجاره خودرو بدون راننده به افرادی پیشنهاد می‌شود که دارای تسلط و تجربه کافی در رانندگی ماشین‌های لوکس هستند. نکته مهمی که لازم است بدانید این است که اجاره خودرو بدون راننده در صورت وجود ایجاد خسارت احتمالی به خودرو، مسئولیت هرگونه آسیب به بدنه خودرو بر عهده شما خواهد بود. البته باید بدانید که همه خودروهای ناوگان ناواران دارای بیمه بدنه هستند و شما با خیال راحت می‌توانید با رزرو ماشین دلخواه خود در فرودگاه و یا مبدا مورد نظر از سفر خود لذت ببرید.

اجاره خودرو با راننده در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

اگر تجربه رانندگی با خودروهای لوکس را ندارید یا فاقد گواهینامه رانندگی هستید نگران نباشید؛ امکان اجاره خودرو با راننده گزینه مناسب شماست. اگر قصد دارید به مراسم و قرارهای کاری خود بروید و یا از میهمانان خود به گرمی و احترام استقبال کنید، داشتن یک خودرو همراه با راننده می‌تواند اعتبار و پرستیژ شما را افزایش دهد. همچنین شما با داشتن راننده دیگر خستگی در طول مسیر را تجربه نخواهید کرد و با خیال راحت می‌توانید به کارها و تماس‌های خود در طول سفر برسید. همچنین با رنت ماشین با راننده در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به خسارت احتمالی به خودرو و هرگونه پیشامد دیگری در طول سفر نخواهید و تمام مسئولیت‌ پیشامدهای احتمالی را راننده بر عهده خواهد داشت.

اجاره خودرو با راننده

چگونه از سرویس‌های اجاره ماشین فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد استفاده کنیم؟

ناواران از معتبرترین شرکت‌های اجاره ماشین در ایران است که با هدف ارائه خدمات باکیفیت اجاره خودرو مطابق با استانداردهای روز دنیا فعالیت می‌کند. مجموعه ناواران با ارائه مناسب‌ترین قیمت‌ها تلاش می‌کند رضایت مشتریان خود را جلب کند. شما می‌توانید از میان خودروهای ناوگان ناواران، خودرو دلخواه خود را تنها با چند کلیک انتخاب کنید و سفر خاطره‌انگیزی را تجربه کنید.

رزرو اجاره خودرو در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد چگونه است؟

برای اجاره خودرو در فرودگاه مشهد از 3 الی 4 روز قبل می‌توانید اقدام کنید، کافی است وارد سایت یا اپلیکشین ناواران شوید، خودرو خود را انتخاب کرده، تاریخ و ساعت تحویل و عودت خودرو را وارد کنید و در همان تاریخ موردنظر، خودرو را در فرودگاه تحویل بگیرید. تیم ناواران در فرودگاه هاشی‌نژاد مشهد همراه شماست و به صورت 24 ساعته مراحل تحویل و دریافت خودرو را انجام خواهد داد. همچنین در صورت بروز هرگونه نقص فنی احتمالی در اسرع وقت در کنار شما خواهند بود و در صورت امکان خودرو را تعمیر یا جایگزین خواهند کرد. از مهم‌ترین مزایای اجاره خودرو ناواران این است که کلیه فرآیند اجاره و تحویل خودرو به سادگی و به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. رضایت و رفاه مشتریان مهم‌ترین دغدغه تیم ناواران است و در این مسیر تمامی تلاش خود را به کار خواهد بست تا سفر راحت و لذت‌بخشی را در مشهد تجربه کنید.