دانلود اپلیکیشن اجاره خودرو

با استفاده از خدمات اجاره ماشین ناواران، به راحتی ،در هر ساعت شبانه روز و در هر نقطه از ایران، از خدمات اجاره خودرو بدون راننده با شرایط آسان برخوردار خواهید شد.
دانلود اپلیکیشن

ویژگی و خدمات اپلیکیشن اجاره خودرو ناواران

ویژگی و خدمات اپلیکیشن اجاره خودرو ناواران

دارای مجوز رسمی

امکان اجاره ماشین در سراسر ایران

مشاهده لیست ماشین های اجاره ای

بررسی قیمت رنت ماشین و تخفیف ها

رزرو اجاره خودرو در هر ساعت شبانه روز

به همراه ده ها ویژگی و خدمات دیگر

در مورد شرکت اجاره خودرو ناواران بیشتر بدانید...

ناواران، اولین و تنها شرکت ایرانی اجاره خودرو با مجوز رسمی است. شما می توانید با ناواران، بدون نیاز به چک، سند یا هر مدرک ضمانتی دیگر، از خدمات اجاره خودور آسان در سرتاسر ایران بهره مند شوید.

امکان تحویل و عودت خودرو، در ساعت و محل دلخواه، پوشش بیمه، امدادرسانی جاده ای و... تنها بخشی از خدمات اجاره خودرو ناواران، براساس استانداردهای بین المللی می باشد.

مراحل ثبت رزرو درخواست
کرایه ماشین با اپلیکیشن اجاره خودرو

مرحله اول اجاره ماشین


در مرحله نخست، کافی است در بخش های مربوطه، شهر، بازه اجاره خودرو و ساعت و محلی که می خواهید ماشین را تحویل بگیرید، مشخص شود. پس از آن می توانید جستجو برای ماشین های اجاره ای را آغاز کنید.

لینک های دانلود اپلیکیشن اجاره خودرو

سوالات متداول در مورد اپلیکیشن اجاره خودرو

اپلیکیشن اجاره خودرو یک نرم افزار برای گوشی های تلفن همراه می باشد که توسط شرکت ناواران ایجاد شده است. توسط این نرم افزار می توانید در هر زمان و هر مکانی که نیاز به اجاره خودرو دارید ظرف کمتر از چند دقیقه خودرو مورد نظر خود را انتخاب و اجاره نمایید.

مهم ترین مزیت اپلیکیشن اجاره خودرو، راحتی و در دسترس بودن آن می باشد. کار کردن با این اپلیکیشن بسیار آسان می باشد و خدمات پشتیبانی در صورت بروز هرگونه مشکلی در دسترس شما قرار دارد.

شرکت ناواران دارای مجوز رسمی اجاره خودرو در ایران می باشد و امکان ارائه فاکتور رسمی و عقد قرارداد رسمی وجود دارد. اپلیکیشن اجاره خودرو ناواران نسخه رسمی این شرکت بوده و دارای اعتبار می باشد

بله – شما می توانید از طریق اپلیکیشن لیست قیمت اجاره خودرو را مشاهده نمایید و پس از انتخاب خودرو، بدون چک یا سند اقدام به رزرو آن نمایید.