با دیدن قیمتهای ارزان به این نکات توجه نمایید

 • دریافت افت ارزش خودرو در زمان تصادف

  در شرکتهای اجاره خودرو در ایران و بسیاری از کشورها بطور سنتی افت خودرو دریافت می‌گردد ، که این موضوع می‌تواند به مصرف کننده هزینه هنگفت و غیر قابل پیش‌بینی ای را تحمیل نماید . در صورتی که ناواران تنها سامانه اجاره خودرو در ایران می‌باشد که خیال مشتری را از این بابت راحت کرده ، و صراحتاً در قرارداد قید کرده و در صورت بروز تصادف هیچگونه افتی از مشتری دریافت نمی نماید ، مشتری تنها مکلف است هزینه تعمیر خودرو را و آنهم تا سقف تعیین شده پرداخت نماید ، بدیهی است تصادفهای سنگین و هزینه‌های بالاتر از مبلغ مشخص شده بعهده ناواران می باشد.
  دریافت افت های نامتعارف و بالاتر از میزان واقعی یکی از روشهای نادرست درآمد اجاره دهندگان خودرو می باشد.

 • دریافت خسارت کامل در زمان تصادف

  این حق طبیعی تمامی شرکتهای اجاره خودرو می‌باشد که خسارت کامل تصادف را از مشتری دریافت نمایند لیکن ناواران خسارت را تا حداکثر مبلغ تعیین شده در قرارداد دریافت نموده و مابقی را حتی هرچقدر خسارت سنگین باشد، تقبل می نماید.
  این درحالیست که بسیاری از اجاره دهندگان خودرو با داشتن چک و سفته از مشتری و اعلام خسارتهای غیر واقعی برای مشتری چاره‌ای جز پرداخت این مبالغ را باقی نمی گذارند.

 • دریافت کامل هزینه اجاره بابت روزهای تعمیر در زمان تصادفات

  یکی دیگر از هزینه‌های مخفی اجاره خودرو محاسبه روزهای تعمیر خودرو و دریافت اجاره برای آن‌ها در زمان تصادفات می‌باشد که این روزها می‌تواند به طرز نامعلومی افزایش یافته و مشتری را مغموم نماید ، چنین مساله ای نیز در ناواران وجود نداشته و مشتری از این بابت نگرانی نخواهد داشت.

 • ارائه تصویر و مشخصات خودرهای مدل بالاتر و ارائه خودروهای مدل پایینتر و مشخصات پایینتر

  این درحالیست که در ناواران ، دقیقاً خودرویی که در سایت دیده می‌شود با همان مدل و حتی همان رنگ با بالاترین کیفیت و تمیزی به مشتری تحویل می‌گردد.

 • ارائه خودروهای کهنه و چندسال کارکرده توسط بسیاری از اجاره دهندگان خودرو

  درحالی که خودروهای ناواران همگی نو بوده و با افزایش کیلومتر با خودروهای نو تعویض می گردند.

 • دریافت چک، سفته، اسناد ملکی و سایر تضامین متعارف توسط اجاره دهندگان

  ارائه این‌گونه تضامین از طرف مشتری ، باعث تضعیف موقعیت مشتری در تمامی موارد فوق گردیده و امکان دریافت مبالغ اضافی را به اجاره دهنده می‌دهد ، در حالی که ناواران تنها ودیعه نقدی به مقدار متعارف دریافت نموده و مبلغ حداکثر تعهد مشتری گاه بالاتر از این مبلغ می‌باشد که با اعتماد ناواران به مشتری انجام می گردد.

 • سایر مواردی که خدمات ناواران را کاملاً متمایز می سازد:

  ارائه خدمات 24 ساعته
  ارائه خودروی جایگزین در صورت نقص فنی.
  خدمات امداد جاده ای در 2000 نقطه از سراسر ایران.
  امکان تحویل خودرو در یک شهر و عودت در شهر دیگر بدون هزینه اضافی.
  ارائه پوششهای بیمه ای واقعی جهت کاهش تعهد خسارت.