اجاره خودرو پژو پارس

  • حداقل سن راننده:
    25 سال
  • تعداد سرنشین:
    5 نفر
  • چمدان:
    2 چمدان بزرگ یا 3 چمدان کوچک
اطلاعات رزرو
ایستگاه تحویل
ایستگاه بازگشت
برای این تاریخ تحویل و تاریخ بازگشت روش فروشی تعریف نشده است، لطفا با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

معرفی اجمالی پژو پارس

 

 پژو پارس یکی از خودروهای شرکت ایران خودرو است که در بین عموم مردم مخصوصا جوانان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. این خودرو یکی از بهترین و بهصرفهترین انتخابهای مشتریان ناواران بوده و معمولا انتخاب اول مشتریان در اجاره خودروهای اقتصادی محسوب میشود.

خودرو پژو پارس LX از همان موتور چهار سیلندر قدیمی هشت سوپاپ که با کد  XU7 شناخته میشود بهره میبرد. این موتور با حجم ۱۷۶۱ سیسی میتواند حداکثر 100 اسب بخار قدرت و 153 نیوتنمتر گشتاور تولید کند و آن را به کمک یک جعبه دنده ۵ سرعته دستی به چرخهای جلویی انتقال دهد. با توجه به وزن نسبتًا سبک پژو پارس حدود 1165 کیلوگرم همین قدرت متوسط کافی است تا خودرو در زمانی حدود 11 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد.

جدیدترین مدل پژو پارس LX یعنی پژو پارس مدل 1401 در شرکت اجاره خودرو ناواران به مشتریان عرضه میشود. ناواران اعتماد به مشتریان را اولویت اول کسب و کار خود میداند و شما در این شرکت با پرداخت مبلغ ودیعه بسیار مناسب و بهصرفه میتوانید خودرو موردنظر خود را اجاره کنید. 

 

 اجاره پژو پارس بدون راننده
 

 

اجاره خودرو بدون راننده در ناواران نسبت به سایر شرکتهای اجاره خودرو دارای مزیتهای بیشماری است. تمام خودروهای شرکت ناواران تحت مالکیت رسمی خود شرکت بوده و کرایه بدون واسطه انجام میپذیرد. عدم وجود واسطه، سبب ارائه بهترین و مناسبترین قیمت اجاره خودرو میشود. 

از دیگر مزیتهای نبودن واسطه بین شرکت و مشتریان، عدم محدودیت زمانی در اجاره خودرو است. به این صورت که میتوانید خودرو پژو پارس را از یک تا هر چند روز که مدنظرتان است اجاره کنید. 

اجاره خودرو ناواران اولین شرکت دارای مجوزهای لازم جهت اجاره خودرو است. تمامی خودروهای اجاره ای در این شرکت با قرارداد رسمی ارائه می شوند و در صورت تمایل مشتریان،فاکتور رسمی نیز برای آنها صادر خواهد شد.

  

مدارک مورد نیاز جهت اجاره خودرو پژو پارس

 

جهت اجاره خودرو پژو پارس بدون راننده در ناواران، هیچ نیازی به ارائه چک، سفته و یا هر وثیقه دیگری نیست. در زمان رزرو اینترنتی خودرو کافی است تصویر گواهینامه و کارت ملی خود را برای تیم پشتیبانی ارسال کرده و در زمان دریافت خودرو تنها اصل مدارک موردنیاز را به نماینده شرکت ناواران نشان دهید. 

 

 

 


مشخصات فنی
 پژو پارس LX

 

190 کیلومتر بر ساعت

(km/h) حداکثر سرعت

100 اسب بخار

حداکثر توان موتور (hp)

 

5 دنده دستی

سیستم انتقال قدرت

70 لیتر

گنجایش مخزن سوخت

 

 

 


تجهیزات  پژو پارس LX

 

دارد

کیسه هوا

هیدرولیک دو مداره قطری، توزیع نیروی ترمز ، ترمز ضد قفل 

 ترمز

 

دوربین عقب

تجهیزات ایمنی

آینه بغل برقی

آینهها

 

صندلی برقی راننده و سرنشین جلو ، تهویه اتوماتیک ، دکمههای کنترلی فرمان، کروز کنترل 

آپشن ها