صنعت خودروسازی، در سال های اخیر، پیشرفت های چشمگیری داشته است. جذابیت خودروهای نوین، دلیل نمی شود تا تاریخچه جذاب اولین خودروهای برندهای معروف را فراموش کنیم. اگر علاقه مند به صنعت خودرو سازی هستید و یا به قول معروف، ماشین باز هستید؛ پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله جذاب در مورد اولین ماشین های تولیدی توسط برترین و معروف ترین برندهای جهان را بخوانید.
ارسال شده در تاریخ 06 مرداد 1398
739 0
پس از موفقیت های چشمگیر شاسی بلندهای S5 و S7 از کمپانی هایما، این بار، ایران خودرو، مدل M5 هایما را انتخاب کرده است. M5، یک سدان از برند هایما است. با توجه به تصاویر جاسوسی منتشر شده از هایما چینی در ایران، به احتمال زیاد نسخه 2017 M5، نسخه مورد نظر ایران خودرو برای تولید و عرضه این سدان چینی در کشور است.
ارسال شده در تاریخ 05 مرداد 1398
1904 0
در خودرو نظامی ولوو، تکنولوژی های جدید و به روزی که در خودروهای لوکس دیده می شوند، به گونه ای هوشمندانه، تعبیه شده اند. استفاده هوشمندانه از نوین ترین فناوری های صنعت خودروسازی، سبب شده تا ماشین نظامی ولوو، این غول آهنی، یک خودرو نظامی با قابلیت های ویژه سواری و نظامی باشد. از طرفی به واسطه شکل خاص طراحی آن، حتی می توان آن را یک خودرو آفرود نظامی در نظر گرفت. همراه ما باشید تا بررسی دقیقی از مشخصات و ویژگی های فنی این خودرو نظامی داشته باشیم.
ارسال شده در تاریخ 01 مرداد 1398
1893 0
ماشین چینی جدید در بازار ایران، که چند روزی از رونمایی آن در ایران می گذرد، در واقع پیکاپ تایگر جی ام سی ( JMC ) می باشد. این خودرو جدید چینی، در غرفه ریگان خودرو به نمایش گذاشته شده است. برای اطلاع از جزئیات خبر خودرو جدید چینی در بازار ایران و همچنین مشخصات فنی این خودرو، همراه دپارتمان تخصصی اخبار خودرو ناواران باشد...
ارسال شده در تاریخ 30 تیر 1398
1542 0
درحالی که برندهای گوناگون مشغول رونمایی از مدل های مختلف خود هستند، بسیاری از خودرو دوستان منتظر رونمایی نهایی از جدید ترین ماشین خودرو ساز ژاپنی، میتسوبیشی می باشند. این انتظار، از آغاز امسال و با انتشار نخستین عکس ها از نسخه پیش تولیدی میتسوبیشی پاجرو اسپرت 2020 در برف های کشور سوئد شروع شد. هم اکنون به گفته این کمپانی، میتسوبیشی پاجرو اسپرت، در تاریخ 3 مرداد ( 25 جولای ) رونمایی خواهد شد.
ارسال شده در تاریخ 23 تیر 1398
723 0