6 نکته مهم برای اجاره ماشین در تهران
آخرین بروزرسانی در تاریخ 25 دی 1398

شهر تهران، باتوجه به موقعیت ویژه خود به عنوان پایتخت ایران، روزانه میزبان هزاران مسافر از نقاط متفاوت می باشد. بسیاری از این افراد بنا به دلایل مختلف مانند سفرهای تفریحی، کاری، درمانی و ... به تهران می آیند.

در این بین، هستند افرادی که برای رفاه بیشتر و سرعت بخشیدن به امور روزانه خود، از خدمات اجاره ماشین در تهران استفاده می کنند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید، پیشنهاد می کنیم با ما همراه شوید، تا 6 نکته مهم در خصوص اجاره ماشین بدون راننده در تهران را با هم بررسی کنیم...

درضمن، اگر هم اهل تهران هستید مطمئنا این مطلب برای شما هم نیز، مفید خواهد بود!

 

همین حالا مطالعه کنید : چگونه ارزان، ماشین اجاره کنیم؟

 

 

1- ثبت درخواست »» هرچه سریع تر

به عنوان اولین و شاید مهم ترین نکته، تاکید می کنیم که برای ثبت درخواست اجاره خودرو هرچه سریع تر اقدام کنید، بهتر است. این نکته چندین مزیت را به همراه خواهد داشت. از طریق وب سایت شرکت اجاره ماشین ناواران، این امکان برای شما فراهم است که در هر ساعتی از شبانه روز، با انتخاب بازه زمانی مدنظر، درخواست رزرو اجاره خودرو خود را ثبت کنید.

مهم ترین مزیت های ثبت هرچه سریع تر درخواست اجاره خودرو:

پس از انتخاب و رزرو خود مورد نظرتان خیالتان آسوده است. چراکه معمولا درخواست ها برای اجاره ماشین در تهران زیاد است و گاهی اوقات نمی توانید خودرو مدنظرتان را به راحتی پیدا کنید.

دلیل دیگر این است که با رزرو هرچه زودتر، میزان تخفیفی که از شرکت اجاره ماشین ناواران دریافت می کنید، افزایش می یابد. رزرو زودتر، یعنی کاهش چشمگیر در هزینه های سفرتان...

 

 

2- ارائه تضمین و مدرک شناسایی؟؟

بسیار اتفاق می افتد که به صورت ناگهانی سفری کاری پیش بیاید و عازم تهران شوید. در موقعیت های از پیش تعیین نشده، معمولا ارائه ضمانت هایی مانند سفته، چک و سند، در کنار معرفی نامه های معتبر و ... معمولا دست و پاگیر هستند. ناواران، با رویکرد جهانی خود در حوزه اجاره ماشین، اولین و تنها شرکت اجاره ماشین دارای مجوز است، که بدون نیاز به ارائه هرگونه سند و ضمانتی خودرو  اجاره می دهد.

از طرفی معمولا در مسافرت به مدارک شناسایی خود احتیاج دارید و نمی توانید مدرک خاصی را به عنوان ضمانت بابت اجاره ماشین به امانت بگذارید. ناواران، برای ارائه خدمات اجاره ماشین، هیچ مدرکی را به عنوان ضمانت از شما دریافت نمی کند... خیالتان آسوده باشد...

 

 

3- محل دریافت خودرو مهم است!

جایی که خودرو را تحویل می گیرد، بسیار مهم است. باتوجه به وسعت شهر تهران این نکته بسیار اهمیت دارد که محل دریافت خودرو به انتخاب شما باشد. ناواران به واسطه رویکرد مشتری محور خود، این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید در هر ساعت شبانه روز، در محل مورد نظرتان ماشین را دریافت کنید.

شما می توانید در فرودگاه، مقابل هتل محل اقامتتان یا هر نقطه ای دیگر ماشین را تحویل بگیرید!

 

 

4- امکان تمدید را درنظر بگیرید

اینکه بخواهید مدت زمان اجاره ماشین را تمدید کنید، یک اتفاق طبیعی است. بخصوص در مورد سفرهای کاری و درمانی، ممکن است بخواهید مدت زمان اجاره ماشین خود را برای چند روز تمدید کنید. اما، در این بین، افراد و سایت های سودجویی هستند که با اجاره ماشین به صورت واسطه ای، نمی توانند این امکان را برای شما فراهم کنند.

این درحالی است که ناواران، با داشتن ناوگانی شخصی، از صدها خودرو مختلف در تهران، به شما این اطمینان را می دهد که به راحتی و بدون هیچ شرط خاصی بتوانید مدت زمان اجاره ماشین را به راحتی و تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست آنلاین تمدید کنید.

 

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید: بهترین خودروهای اسپرت 2019

 

5- طرح ترافیک را جدی بگیرید!

بسیاری از مسیرها در تهران، در محدوده طرح ترافیک بوده و نمی توانید با هر ماشینی وارد آن شوید. این مهم است با ماشینی که اجاره می کنید، بتوانید وارد طرح شوید. در زمان اجاره خودرو، اگر مسیرهای شما در محدوده طرح ترافیک می باشند، حتما تیک گزینه مجوز طرح ترافیک را در زمان تکمیل درخواستتان بزنید. به همین راحتی...

 

 

6- عودت خودرو و نکات آن

پس از پایان مدت زمان اجاره خودرو، اینکه بتوانید در ساعت و محل دلخواه  ماشین را تحویل دهید، بسیار اهمیت دارد. معمولا بسیاری از سایت های اجاره ماشین، این قابلیت را ارائه نمی دهند و در مکان هایی مخصوص یا فقط در ساعات اداری امکان برگرداندن خودرو وجود دارد.

ناواران، علاوه بر اینکه به شما این امکان را می دهد که در مکان و ساعت دلخواهتان خودرو را عودت دهید؛ ویژگی های برتر دیگری نیز ارائه می کند.

برای مثال، شما می توانید پس از رسیدن به تهران، ماشین اجاره کنید و خودرو خود را در تهران تحویل بگیرید؛ اما در شهر دیگری آن را عودت دهید. این ویژگی یعنی خدمات اجاره ماشین به سبک جهانی ...

 

منبع : مجله تخصصی اخبار، نقد و بررسی و اطلاعات خودرو

 


سفر به تهران