چگونه ارزان ماشین اجاره کنیم؟ نکاتی مهم برای اجاره خودرو ارزان
آخرین بروزرسانی در تاریخ 22 آبان 1398

چگونه ارزان ماشین اجاره کنیم؟ سوالی است که ذهن بسیاری از افراد را قبل استفاده از خدمات اجاره خودرو بدون راننده مشغول می کند. برای حل این مشکل، در راهنمایی جامع، همراه ما باشید تا با رعایت نکاتی ساده و البته مهم، اجاره خودرویی، ارزان تر از همیشه تجربه کنید. ما به شما خواهیم گفت که چگونه علاوه بر دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات اجاره خودرو، در هزینه ها صرفه جویی کنید و اجاره خودرویی ارزان تر از همیشه را تجربه کنید.

 

نکاتی برای داشتن اجاره خودرو ارزان و صرفه جویی در هزینه ها:

 

1- از شرکت های معتبر، خدمات اجاره خودرو دریافت کنید

بسیار مهم است شرکتی که خودرو از آن اجاره می کنید، یک شرکت معتبر و مجاز در این حوزه باشد. به چند دلیل این نکته مهم است.

1- زمانی که موسسه اجاره خودرو، یک شرکت مجاز باشد، تمام فعالیت های آن تحت نظارت سازمان های مربوطه می باشد. به همین خاطر تمام تعرفه های و قیمت های ارائه شده برای اجاره خودرو بدون راننده، استاندارد و تحت نظارت می باشند.

2- بسیاری از اجاره دهندگان خودرو، ناوگان شخصی نداشته و خدمات خود را به صورت واسطه ای ارائه می دهند که علاوه بر ایجاد دردسرهای فراوان، سبب افزایش قیمت های نیز می شود. شرکت های اجاره خودرو مجوز دار، خدمات خود را بدون واسطه انجام می دهند. با اجاره خودرو از یک شرکت معتبر، علاوه بر دریافت خدمات شایسته، ارزان ترین قیمت اجاره خودرو را دریافت خواهید کرد.

 

پیشنهاد: ناواران به عنوان نخستین شرکت دارای مجوز اجاره خودرو در ایران، با داشتن ناوگانی گسترده از انواع خودرو ها، خدمات اجاره خودرو بدون راننده را در سراسر ایران بدون هر گونه واسطه ارائه می دهد. نبود واسطه، سبب کاهش چشمگیر قیمت اجاره خودرو می شود !

 

 

2- ارائه قرارداد برای اجاره خودرو مهم است

بسیاری از اجاره خودروهای ایران، فعالیت قانونی و مجاز ندارند؛ به همین خاطر در زمان اجاره خودرو قراردادی ارائه نمی دهند. نبود قرارداد رسمی و معتبر، ممکن است باعث افزایش هزینه ها شود. چرا که در صورت عدم ارائه قرار داد، شروط و نحوه محاسبه قیمت اجاره خودرو شفاف نبوده و در زمان تحویل خودرو با بهانه هایی گوناگون، هزینه های گزافی از مشتری دریافت می شود.

پس لازم است برای دریافت خدمات اجاره خودرو، حتما توسط شرکت ارائه دهنده خدمات، قرار داد رسمی صادر شود.

 

پیشنهاد: باتوجه به اهمیت این موضوع، شرکت اجاره خودرو ناواران، برای تمام درخواست های اجاره خودرو، قراردادی رسمی با ذکر تمام شرایط و قوانین ارائه می دهد. پس خیالتان آسوده باشد، قیمت اجاره خودرو و سایر شرایط به صورت دقیق و کاملا شفاف قید می شود. همچنین در صورت درخواست مشتری، ناواران فاکتور رسمی نیز صادر می کند. ( www.NAVARAN.com )

 

 

 

3- سال تولید خودرو برای اجاره خودرو ارزان مهم است!

زمانی که خودرویی اجاره می کنید، حتما به سال ساخت آن توجه کنید. احتمال ایجاد مشکلات فنی برای خودروهای در حد صفر، بسیار کمتر است. علاوه بر اینکه مصرف سوخت خودروهای نو و در حد صفر کیلومتر، بسیار کمتر می باشد.

 

پیشنهاد: در زمان اجاره خودرو از سایت ناوران، می توانید علاوه بر مدل ماشین و سایر مشخصات آن، سال ساخت آن ها را نیز بررسی کنید. لازم به ذکر است که تمام خودرو های ارائه شده از سوی ناواران نو و در حد صفر می باشند.

 

 

4- هرچه سریع تر اجاره خودرو خود را ثبت و رزرو کنید!

رزرو آنلاین و هرچه سریع تر خدمات اجاره خودرو، مزیت های فراوانی دارد. بیایید با هم مزیت های اجاره خودرو به صورت آنلاین را بررسی کنیم:

1- استفاده از خدمات رزرو آنلاین اجاره خودرو بدون راننده، باعث صرفه جویی در زمان و رفع تمام دغدغه ها می باشد.

2- زمانی که زودتر اقدام به رزرو خودرو برای اجاره می کنید، برخی از شرکت های اجاره خودرو طرح های تخفیفی ویژه ای را در نظر می گیرند که به صورت مستقیم سبب صرفه جویی در هزینه ها می شود.

 

پیشنهاد ویژه: با رزرو خدمات اجاره خودرو از ناواران، علاوه بر دریافت تخفیف های مختلف مانند تخفیف های فصلی، می توانید امتیاز هم دریافت کنید. با مجموع امتیازاتتان، می توانید به صورت رایگان، از ناواران خودرو اجاره کنید.

 

 

5- طرح های بیمه ای مختلف برای اجاره خودرو بدون راننده

در ظاهر شاید پرداخت مبلغی اضافه تر برای دریافت سقف بیمه بالا تر چندان عقلانی نباشد و باعث افزایش هزینه ها شود. اما واقعیت این است که خطر همیشه در کمین است. پس با پرداخت مبلغی اندک و قابل قبول، از طرح های بیمه ای کامل استفاده کنید تا از متحمل شدن هزینه های گزاف مرتبط با خسارت ناشی از تصادفات جلوگیری کنید.

پیشنهاد: شرکت اجاره خودرو ناواران، در زمان ارائه خدمات اجاره خودرو، پوشش بیمه ای کاملی را ارائه می دهد که باعث می شود خیالتان از هزینه های ناشی از هرگونه مشکل و یا حادثه احتمالی آسوده باشد.

 

6- محل دریافت و تحویل خودرو مهم است.

دقت کنید این امکان برای شما وجود داشته باشد که بتوانید ماشین انتخابی خود را در هر نقطه ای که مورد نظرتان است دریافت کنید. محدودیت در جایگاه های دریافت و یا تحویل خودرو، مطمئنا هزینه های زیادی برای شما ایجاد خواهد کرد.

راه حل: ناواران، با داشتن نمایندگی های مختلف در سراسر ایران، این امکان را برای شما فراهم می کند که در هر نقطه از ایران، خودرو دلخواهتان اجاره و دریافت کنید و در نقطه ای دیگر به انتخاب خودتان، خودرو را تحویل دهید.