تویوتا سنچری 2020 و جشن تاج گذاری امپراتوری ژاپن+عکس و قیمت
آخرین بروزرسانی در تاریخ 04 مهر 1398

تویوتا سنچری (نمونه روباز) Toyota Century برای جشن تاج‌گذاری امپراتوری ژاپن در شرکت تویوتا ساخته شد. ماشین جدید سنچری لوکس‌ترین تولید تویوتا محسوب می شود. خودرو سنچری از سال 1390 ساخته می شود، اما تا کنون سه نمونه از ماشین تویوتا سنچری وارد بازار شده است. با ما همراه باشید تا رولزرویس ژاپن را بررسی کنیم.

 

تصویر تویوتا سنچری Toyota Century از نماهای مختلف

 

آخرین نمونه خودرو سنچری Toyota Century چه زمانی تولید شده است؟

تاریخ ساخت آخرین نمونه خودرو سنچری به سال 2018 بازمی‌گردد. مدل روباز تویوتا سنچری، خودرویی لوکس و زیبا، به مناسبت جشن تاج گذاری امپراتور ژاپن تولید شده است. ماشین جدید تویوتا سنچری در جشن تاج گذاری ماه اکتبر استفاده می شود. برای مراسم تاج گذاری امپراتوری ژاپن مهمانانی از 190 کشور دنیا دعوت شده اند.

تاکنون از ماشین جدید تویوتا سنچری، ساخته شده برای امپراتوری ژاپن، تصویری منتشر نشده است.

 

عکس تویوتا سنچری Toyota Century از نمای جلو

 

در مورد ماشین سنچری Toyota Century (رولزرویس ژاپن) چه می دانید؟

 سنچری روباز ماشینی لوکس و بزرگ به طول حدود 6 متر است. در سنچری، در شرایط استاندارد، موتور هیبریدی 5 لیتری V8 به کار می رود. این موتور دارای 425 اسب بخار قدرت است و می توان گفت با موتور لکسوس LS 600h یکی است. صندلی عقب ماشین تویوتا سنچری دارای ارتفاع بیشتر است. زاویه پشتی صندلی های تویوتا سنچری به‌طور ثابت 25 درجه است. زاویه 25 درجه پشتی صندلی ها برای بهتر دیده شدن خانواده سلطنتی ژاپن به این شکل طراحی شده‌اند. خودرو لوکس تویوتا سنچری نخستین ماشین جدید برای خانواده سلطنتی ژاپن در طی 30 سال گذشته است.

 

عکس داخل ماشین تویوتا سنچری Toyota Century 

 

شاید برایتان جالب باشد بدانید پیش‌ازاین از خودرو رولزرویس کورنیش III برای این گونه مراسم های خانواده سلطنتی ژاپن استفاده می شود.

 

تصویری از نمای داخلی تویوتا سنچری Toyota Century، ماشینی لوکس و گران

 

تویوتا سنچری Toyota Century برای ژاپنی ها نماد قدرت است و با وجود گذشت 50 سال از تولید تویوتا سنچری فقط دو مرتبه تغییر کرده است. تویوتا سنچری Toyota Century تنها در کشور ژاپن به فروش می رسد و قبل از فروش، تویوتا در مورد خوش نامی خریداران تویوتا سنچری تحقیق می کند.

 

تصویر صندلی های ماشین تویوتا سنچری Toyota Century از نمای کنار

تویوتا سنچری Toyota Century با قیمت 180 هزار دلار در شمار لوکس ترین و گران ترین ماشین های تویوتاست.

 

تولید  ماشین تویوتا سنچری با هدف قرار دادن افراد ثروتمند و خاص از سال 1960 آغاز شد. اکنون تویوتا نمونه روباز سنچوری را برای مراسم تاج گذاری امپراتوری ژاپن عرضه می کند تا در مراسم اکتبر امسال شکوه امپراتوری ژاپن را در خودرویی لوکس به نمایش بگذارد.

 

 

 


تویوتاماشین جدیدژاپنتویوتا سنچریسنچریToyota Century