شاسی بلند فراری، بررسی مشخصات فنی و قیمت آن
آخرین بروزرسانی در تاریخ 20 تیر 1398

با توجه استقبال بازار، از خودروهای کراس اوور، فراری، قصد دارد تا سال 2022 خودرو شاسی بلند خود را روانه بازار کند. تصویر 3 بعدی شاسی بلند فراری مدتی است در رسانه ها منتشر شده است. باتوجه به اولیه بودن آن، از جزئیات مناسبی برخوردار است. همراه ما باشد تا شاسی بلند فراری Purosangue  را بیشتر بررسی کنیم...

 

Purosangue، نام شاسی بلند فراری است!

مدت ها بود که تولید یک ماشین شاسی بلند توسط فراری تنها یک شایعه جذاب محسوب می شد. تا اینکه، مدیران ارشد فراری، از تولید یک خودرو شاسی بلند توسط این کمپانی خبر دادند و شایعات به حقیقت پیوستند.

تولید شاسی بلند توسط فراری که یک کمپانی خودروهای سوپر اسپرت و خاص می باشد، شاید در نگاه اول سنت شکنی و دور شدن از اصالت فراری را در ذهن ها تداعی کند. اما، نام Purosangue به معنا اصیل برای شاسی بلند فراری انتخاب شده است. نامی که شاید نماینده حفظ آرمان های اصیل فراری در شاسی بلند خود باشد.

معیار های فراری برای تولید خودروهای سوپر اسپرت، در طراحی شاسی بلند آن از بین نرفته است. مطابق با آنچه که در تصاویر Purosangue دیده می شود، این شاسی بلند همچنان تمام جزئیات یک سوپر اسپرت شاهکار را در خود دارد.

 

شاسی بلند فراری

 

مشخصات فنی شاسی بلند فراری

باتوجه به رویکرد جدید فراری برای تولید خودروهایی با موتورهای توربوشارژ، این انتظار می رود که شاسی بلند Purosangue فراری، بر خلاف آنچه از مدل های بین قاره ای انتظار داریم، مجهز به یک موتور 8 سیلندر با توربوشارژ دوقلو باشد، تا یک موتور 12 سیلندری؛ و احتمالا یک موتور الکتریکی نیز در کنار آن وجود خواهد داشت.

شاسی بلند فراری، دارای تکنولوژی تمام چرخ متحرک بوده و سیستم محرکه آن نیروی تولیدی را به چرخ های عقب انتقال خواهد داد. چراکه فراری ها به طور پیشفرض دیفرانسیل عقب می باشند و به احتمال زیاد موتور الکتریکی محور جلو را به حرکت در خواهد آورد.

همچنین، پیش بینی می شود فراری، برای افزایش توان رقابتی شاسی بلند خود با رقبایی مانند استون مارتین DBX و یا لامبورگینی اوروس 641، از سیستم هیبریدی ویژه ای استفاده کند. استفاده از سیستم هیبریدی قدرت تولیدی موتور Purosangue را افزایش خواهد داد.

 

قیمت شاسی بلند فراری

به دلیل خاص بودن برند فراری، معمولا قیمت های فراری مقداری بالاتر از سایر رقبای خود است. اما، باتوجه به این که حجم بالایی از درخواست ها برای شاسی بلند فراری انتظار می رود و از طرفی برای رقابت با رقبا، فراری احتمالا قیمت معقول تری را درنظر خواهد گرفت.

شاسی بلند فراری، به احتمال زیاد در سال 2022 عرضه عمومی خواهد شد. قیمت تقریبی شاسی بلند فراری حدود 350 هزار دلار در نظر گرفته خواهد شد.

 

قیمت شاسی بلند فراری حدود 350 هزار دلار


شاسی بلندکراس اوورفراریشاسی بلند فراری