ماشین های ناواران علیه کورونا ویروس ضدعفونی می شوند
آخرین بروزرسانی در تاریخ 06 اسفند 1398

حتما اطلاع دارید که شیوع بیماری کرونا، باعث شده است که بسیاری از ایرانیان در شهر های مختلف جهت رفت و آمدهای روزمره و همچنین مسافرت های بین شهری خود، استفاده از ماشین شخصی یا خدمات اجاره ماشین بدون راننده را جایگزین استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی نظیر مترو، اتوبوس، تاکسی و حتی هواپیما کنند.

پیرو همین مسئله و نیاز افراد به خدمات اجاره ماشین، لازم می دانیم، بر اساس تحقیقات انجام شده؛ اعلام کنیم که ما در مجموعه ناواران؛ جهت رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از انتقال بیماری، تمام خودرو های ناوگان خود را علاوه بر ضدعفونی های مرتب دوره ای، قبل از تحویل و پس از عودت ماشین، کابین، بدنه و تمام تجهیزات آن را به صورت کامل و دقیق ضدعفونی می کنیم. این مساله باعث شده تا تاکنون هیچ مورد مشکوکی از بین استفاده کنندگان از خدمات مجموعه ناواران گزارش نشود.

هم چنین شایان ذکر است که اعلام داریم کلیه پارکینگ های این مجموعه مجهز به سیستم های ضد عفونی خودرو شده اند و حتی خودروهای موجود در پارکینگ نیز به طور دوره ای ضد عفونی می شوند. در صورت داشتن هر گونه سوال در این زمینه یا مرتبط با اجاره ماشین بدون راننده می توانید به بخش پشتیبانی ناواران مراجعه نمایید.


اخباراخبار اجاره ماشینویروس کورونا