جدیدترین جیپ گلادیاتور 6x6 | جیپ گلادیاتور با پیشرانه شورولت
آخرین بروزرسانی در تاریخ 04 شهریور 1399

جیپ گلادیاتور  6x6 با پیشرانه شورولت معرفی شد

جیپ گلادیاتور Jeep gladiator 2020 6x6 خودرویی متفاوت و جذاب برای ماجراجویی است. اگر به آفرود سواری و سفرهای پرهیجان علاقه مند هستید، جیپ گلادیاتور 6x6 با ظاهری خشن و قدرتی فوق العاده گزینه ای مناسب است. این نمونه بی نظیر و زیبا حتماً نظرتان را جلب می کند. طراحی ظاهری متفاوت جیپ گلادیاتور طبیعتی وحشی را نشان می دهد که محال است هر بیننده ای را جذب نکند.

 

تصویر جیپ گلادیاتور  Jeep gladiator 6x6  از نمای کنار خودرو

 

جیپ گلادیاتور Jeep gladiator 6x6 در شرکت تیونینگ رونمایی شد. این ماشین آفرود و شاسی بلند به پیشرانه 6/2  لیتری مجهز است و دو نسخه دیزلی و بنزینی دارد. 

جیپ گلادیاتور Jeep gladiator 6x6 توانسته نظر مردم فلوریدای جنوبی را جلب کند. اگر به ظاهر  وحشی جیپ گلادیاتور نگاه کنید متوجه جذابیت این خودرو کم نظیر و متفاوت می شوید!‌ صدای پیشرانه جیپ گلادیاتور 2/6 لیتری خورجینی با 8 سیلندر LS3 ماشین شورولت کوروت ممکن است توجهتان را جلب نماید و  ترغیبتان کند که این خودرو شاسی بلند آفرود را بررسی کنید. با ما همراه باشید تا جیپ گلادیاتور Jeep gladiator 6x6 جذاب و کم نظیر را باهم بررسی کنیم.

مطلب پیشنهادی:

جدیدترین خودروهای مازراتی، سری تریفئو

 

عکس جیپ گلادیاتور  Jeep gladiator 6x6  از نمای جلو و کنار خودرو

 

شرکت  تیونینگ خودرو So Flo Jeeps  با جیپ گلادیاتور معمولی کارش را آغاز نمود. سپس تکه هایی از آن را جدا کرد تا طول شاسی را بیشتر سازد. سیستم منتقل کننده قدرت خودرو جیپ گلادیاتور Jeep gladiator 2020 6x6 این امکان را می دهد که به طور تمام وقت با کمک 6 چرخ محرک حرکت کند. تثبیت کننده فرمان (Falcon) فالکون در این خودرو خشن و جان سخت موجب شده است کنترل جیپ گلادیاتور در جاده های ناهموار آسان تر شود.

 

تصویری از جیپ گلادیاتور  Jeep gladiator 6x6  ، خودرویی با ظاهر خشن و جذاب

 

بازسازی مجدد جیپ گلادیاتور 6x6 برای حرکت این ماشین جان سخت کافی است، ولی تیونر So Flo Jeeps   در طراحی ظاهر خشن و وحشی گلادیاتور جلوه ای دیگر ایجاد کرده است. این شرکت سپر و جلو پنجره را به شکل قطعه ای واحد ترکیب نموده و آن را با نام Grumper (Bumper+Grille) معرفی کرده است. کاپوت فایبرگلاس و برآمده نیز بسیار دیدنی به نظر می رسد. اپوکسی سه بخشی با فیبر Kevlar  از کفی خودرو محافظت می کند. می توانید هنگام شب از هاله های نورانی و درخشان اطراف  سیستم نورپردازی و چراغ های جلو جیپ گلادیاتور استفاده کنید.

داخل کابین گلادیاتور از نوعی چرم دریایی و دست ساز استفاده شده است. یکی از ویژگی های خودرو جیپ گلادیاتور 6x6  امکان برداشتن سقف و درهای این خودرو جان سخت است تا سرنشینان بتوانند در فضای باز نیز رانندگی کنند. رکاب برقی جانبی موجب شده است ورود به این شاس بلند خشن راحت تر باشد.

نمونه بنزینی جیپ گلادیاتور 6x6 با قیمت 140 هزار دلار فروخته می شود. نمونه دیگر آن با پیشرانه دیزلی نیز با قیمت 150 هزار دلار به فروش می رسد.

 جیپ گلادیاتور  Jeep gladiator 6x6 نمونه ای زیبا و جذاب از خودروهای شاسی بلند است که با ظاهری متفاوت و وحشی طرفداران خاص خود را دارد.  جیپ گلادیاتور  Jeep gladiator 6x6 ، خودرویی دیدنی و فوق العاده برای علاقه مندان به آفرودسواری و سفرهای پر هیجان، بیننده را ترغیب می کند این نمونه بی نظیر و متفاوت را بررسی کند. در این مطلب، تلاش کردیم خودروی گلادیاتور را معرفی کنیم تا با این خودرو کم نظیر بیشتر آشنا شوید.

 

 

 

  


خودروماشینخودرو جدیدجیپجیپ گلادیاتور    Jeep gladiator 6x6 جیپ گلادیاتور  Jeep gladiator 6x6