معرفی برترین و جذاب ترین خودروهای برقی سال 2019 و 2020 + تصاویر
آخرین بروزرسانی در تاریخ 12 فروردین 1398

سال 2019 و  سال 2020 سال های اوج عرضه و حضور خودروهای برقی در بازار جهانی خودرو محسوب می شوند. در حالی که میزان استقبال از خودروهای الکتریکی و یا همان خودروهای برقی افزایش یافته، رقابت برای عرضه خودروهای برقی با کیفیت بالا بین برندهای معتبر افزایش یافته و این روز ها شاهد رقابتی سنگینی در حوزه خودروهای الکتریکی هستیم.

در این لیستی، تعدادی از برترین خودرهای الکتریکی مورد انتظار در سال جاری (سال 2019 ) و یا در سال 2020 را با هم بررسی می کنیم. برخی از آن ها مدل های الکتریکی نسخه های قبلی می باشند.

تب داغ بازار خودرو های برقی در سال 2019 و 2020 همچنان شدت خواهد یافت. همراه ما باشید تا مروری داشته باشیم به همراه معرفی برترین خودروهای برقی 2019 و 2020 + تصاویر فوق العاده و دیدنی :

 

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید: مزیت های اجاره خودرو

 

خودورو برقی BMW i4 :

خودروی تمام برقی و فوق متفاوت بی ام و که مطابق پیش بینی های این شرکت، مشتریان بیشتری را نسبت به سایر مدل های موجود جذب خواهد کرد.

 

خودرو BMW i4، جز برترین خودرو های برقی 2019 و 2020

 

BMW i4 برقی، پس از هربار شارژ کامل حدود 700 کیلومتر را می پیماید که در نوع خود فوق العاده محسوب می شود و به همین خاطر در لیست برتین خودروهای برقی 2019 و 2020 ما قرار گرفته است.

 

رونمایی از خودرو برقی BMW i4 در نمایشگاه های خودرو جهانی

 

بی ام وi4  که مشتاقان زیای منتظر ورود آن به بازارهای جهانی می باشند، احتمالا اواخر سال 2019 وارد بازار می شود. تا کنون اطلاعات زیادی در مورد تاریخ دقیق ساخت و سایر مشخصات فنی BMW i4 منتشر نشده است، اما مطابق با برخی از خبرهای منتشر از برند BMW، حداکثر سرعت i4 تمام برقی احتمالا حدود 200 کیلومتر بر ساعت خواهد بود و می تواند در زمانی نزدیک به چهار ثانیه، از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد

 

خودرو برقی BMW i4 پس از هربار شارژ حدود 700 کیلومتر را می پیماید

 

 

خودرو برقی  Tesla Roadster ( تسلا رودستر ) :

تسلا رودستر با مشخصات و ویژگی های متمایز  و فوق بی نظیر در سال 2020 روانه بازار خواهد شد. کمپانی تسلا ادعا دارد که مدل رودستر در زمان ۱.۹ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۹۶ کیلومتربرساعت می رسد و تنها با یک مرتبه شارژ کامل حدود 1000 کیلیومتر را طی خواهد کرد.

 

خودرو تسلا رودستر با یک مرتبه شارژ کامل حدود 1000 کیلومتر را می پیماید
 

 

بیشینه سرعت تسلا رودستر 402 کیلیومتر بر ساعت می باشد که این سرعت برای یک خودرو برقی خارج از حد مجاز می باشد. قابلیت جالب و فوق استاندارد تسلا رودستر، استفاده از سیستم تمام چرخ محرک است که در کنار سایر ویژگی های دیگر این خودرو را متمایز کرده است.

 

نمایش جهانی خودرو برقی تسلا رودستر

 

خودرو آئودی Sport EV :

سری محصولات خودرو آئودی اسپرت که مورد توجه بسیار از افراد قرار گرفته است به صورت برقی تولید می شوند و طبق برنامه های اعلام شده شرکت آئودی، از سال 2020 به بازار عرضه خواهد شد.

 

خودرو برقی آئودی Sport EV، که از سال 2020 وارد بازار خواهد شد
 

 

در برنامه های رونمایی از خودرو برقی آئودی اسپرت EV، مدیران این شرکت بیان کردند که قصد دارند در دهه پیش رو از تولید خودروها با سوخت فسیلی بکاهند و بیشترین حجم تولیدات این شرکت مربوط به خودروهای برقی باشد.

 

 

خودرو مرسدس بنز EQC :

برای علاقه مندان به برترین خودروها، برند مرسدس همیشه مورد توجه بوده است. مرسدس EQC که در حقیقت نخستین خودوری تمام برقی شرکت بنز محسوب می شود تاکنون علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده است.

 

خودرو برقی مرسدس بنز EQC، نخستین خودرو تمام برقی این کمپانی

 

انتظار می رود مرسدس EQC در بازار جهانی حضوری پر رنگ داشته باشد. کراس‌اور تمام الکتریکی مرسدس بنز در زمان حدودا ۴.۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد. مرسدس بنز EQC برقی دو دیفرانسیل، با گیربکس تک سرعته ارائه می‌شود و نهایت سرعت آن ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت بیان شده است.

 

مرسدس بنز EQC برقی که نهایت سرعت آن 180 کیلومتر بر ساعت می باشد

 

خودرو برقی مرسدس بنز  EQC، دارای سیستم‌های خنک‌کننده و گرم‌کننده‌ی هوشمند است تا در محیط‌ها با درجه حرارت مختلف، بهترین عملکرد برای موتورهای برقی و باتری‌ها فراهم شود.

 

نمایی از طراحی داخلی بی نظیر خودرو برقی EQC مرسدس بنز

 

خودرو BMW X3 برقی :

تکرار نام بی ام و و مدل محبوب x3، اما اینبار نسخه برقی آن توسط این شرکت که مورد علاقه افراد بسیاری می باشد. BMW  از سال 2016 قول عرضه نسخه الکتریکی x3 را داده بود، که احتمالا اواخر 2019 یا اوایل 2020 این خودرو محبوب آماده عرضه در بازارهای جهانی می شود.

 

نسخه برقی خودرو BMW X3 از اواخر 2019 و یا اوایل 2020 وارد بازار های جهانی می گردد

 

بی ام و ادعا می کند باطری های ظرفیت بالایی را در این خودرو تعبیه کرده که محدوده حرکتی  402 کیلومتر را فراهم می سازند و زمان شارژ فوق سریعی دارند. با ورود  x3 الکتریکی به بازار، لیست خودروهای الکتریکی بی ام و نسبت به سایر برندها تکمیل ترین خواهد شد.

 

نسخه برقی خودرو BMW X3 با محدوده حرکتی 402 کیلومتر

خودرو برقیخودرو برقی 2020بی ام وبی ام و i4BMW i4teslaتسلا رودسترخودرو آئودیآئودی اسپرتمرسدس بنزمرسدس بنز EQCX3 برقیX3