گران ترین ماشین جهان /  همه چیز در مورد گران ترین ماشین جهان  La Voiture Noire
آخرین بروزرسانی در تاریخ 23 مرداد 1398

گران ترین ماشین جهان چه نام دارد و چه کسی آن را خرید؟

حتماً برایتان جالب است بدانید گران ترین ماشین جهان چه ماشینی است و چه کسی گران ترین ماشین جهان را خریده است. گران ترین ماشین جهان با طراحی فوق العاده به بازار عرضه شده است.

 

عکسی از  La Voiture Noire  ، گران ترین ماشین جهان  

 

در حقیقت، خودروهای گران قیمت و لوکس نوعی از آثار هنری هستند که شامل اولویت های یک درصد از مردم جهان می شوند و لوکس و شیک بودن بیشتر از کارایی آنها اهمیت دارد. انتقاد از شیوه زندگی لوکس به کنار، گران ترین ماشین جهان همواره حیرت انگیز است. در این مقاله، می خواهیم شما را با گران ترین ماشین جهان آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا همه چیز را در مورد گران ترین ماشین جهان با شما در میان بگذاریم.

 

نمایی دیگر از  La Voiture Noire  ، گران ترین ماشین جهان

 

گران ترین ماشین جهان با نام La Voiture Noire از شرکت بوگاتی فرانسه

گران ترین ماشین جهان با قیمت 19 میلیون دلار در نمایشگاه ژنو عرضه شد. این خودروی گران قیمت که در شرکت بوگاتی ساخته شده است، در اصل، مدل کلاسیک « تیپ 57 SC آتلانتیک »؛ ماشین شخصی جان بوگاتی در جنگ جهانی دوم بوده است. شرکت بوگاتی، با عرضه گران قیمت ترین ماشین جهان، یکصد و دهمین سالگرد خود را جشن گرفت.

 

عکسی از  La Voiture Noire  ، گران ترین ماشین جهان به همراه مدل کلاسیک آن

 

نمایی متفاوت از  La Voiture Noire  ، گران ترین ماشین جهان به همراه مدل قدیمی آن

 

گران ترین ماشین جهان را چه کسی خرید؟

صاحب گران ترین ماشین جهان فردی آلمانی است که شرکت بوگاتی نام او را بیان نکرد. براساس برخی از منابع خبری، گران ترین ماشین جهان را در سال 2019 مدیر اسبق فولکس واگن خریداری کرده است که به جمع آوری ماشین های لوکس علاقه بسیاری دارد.

 

عکسی از  La Voiture Noire  ، گران ترین ماشین جهان ، از نمای بالای این خودرو لوکس

 

بررسی اتومبیل La Voiture Noire  با عنوان گران ترین ماشین جهان

شرکت بوگاتی فرانسه اتومبیل La Voiture Noire را برتر از نمونه مدرن مدل 57 SC  آتلانتیک بوگاتی می داند. شرکت بوگاتی می خواهد نمونه جدید اتومبیل اسپرت 110 Chiron Sport  را عرضه کند. از این خودرو تاکنون 20 نمونه ساخته شده است و قیمت هرکدام 3.4 میلیون دلار است. گران ترین ماشین جهان 16 سیلندر دارد و به موتور 8 لیتری مجهز است.

 

 La Voiture Noire  ، گران ترین ماشین جهان، در لیست خودروهای لوکس و متفاوت

 

مشخصات ظاهری اتومبیل La Voiture Noire ، گران ترین ماشین جهان

گران ترین ماشین جهان، La Voiture Noire ، خودرویی بی نظیر با طراحی فوق العاده است. بدنه خودرو La Voiture Noire از فیبر کربن دست ساز با رنگ مشکی براق است. کلمه فرانسوی  La  Voiture Noire   در معنای ماشین سیاه به خوبی گران ترین ماشین جهان را توصیف می کند. نمای جلو خودرو La Voiture Noire شبیه به نمونه دیوو است. سپرهای اتومبیل La Voiture Noire با بدنه به شکل یکپارچه ساخته شده است.

 

 

تصویری از نمای جلو La Voiture Noire  ، گران ترین ماشین جهان که شباهت این ماشین لوکس را با نمونه دیو نشان می دهد

 

در قسمت پشت خودرو، یک نوار LED قرار دارد که به سمت عرض اتومبیل کشیده شده است. 6 سر اگزوز در قسمت عقب خودرو، گران قیمت ترین ماشین جهان را جذاب تر کرده است.

 

 

عکسی از  La Voiture Noire  ، گران ترین ماشین جهان با 6 سر اگزوز در قسمت عقب

 

گران ترین ماشین جهان ، La Voiture Noire ، نمونه ای کم نظیر از خودروهای لوکس محسوب می شود که شرکت بوگاتی فرانسه عرضه کرده است. 


گران ترین ماشین جهانماشینخودرو