بررسی جدیدترین خودرو مرسدس بنز  | Mercedes Benz 2021 s class
آخرین بروزرسانی در تاریخ 28 شهریور 1399
  • Mercedes Benz 2021 s class | بررسی کامل مرسدس بنز S کلاس 


مرسدس بنز پس از تبلیغات چند ماهه، از نسل جدید کلاس s خود رونمایی کرد! جدیدترین خودرو بنز Mercedes Benz 2021 s class به نظر می رسد هوشمندترین مدل خودرو تاریخ اشتوتگارت است! همان طور که پیش از این آشکار شده بود، این خودرو فول سایز لوکس و تشریفاتی با سطح قابل توجهی از امکانات روز دنیا تجهیز شده است تا رقبا را کنار بزند! با ما همراه باشید تا جدیدترین مدل مرسدس بنز را با هم بررسی کنیم.

 

تصویر دو مرسدس بنز S کلاس 2021 از نمای بالا

تصویر مرسدس بنز  Mercedes Benz 2021 s class از نمای بالا

 

ازآنجاکه  s کلاس جایگاهی ویژه در دنیای خودرو دارد، همواره انتظار می رود پیشرفته ترین و شگفت انگیزترین خودرو سواری را تولید و عرضه کند. این امر درباره  جدیدترین مدل مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class  بیش از پیش صادق است و شاهد پیشرفته ترین نمونه خودرو سواری هستیم!

 

تصویر مرسدس بنز S کلاس 2021 از نمای کنار

تصویر مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class از نمای جلو و  کنار 

 

نسل نخست s کلاس در سال 1972 رونمایی شد و از آن زمان تاکنون در شش نسل متفاوت ارائه گردید. نسل کنونی s کلاس با کد W222 معروف است، از 2014 روی خط تولید قرار دارد.

نسل هفتم خودرو مرسدس بنز s کلاس دارای کد W223 است. تیم طراحی خودرو بنز با مدیریت گوردون واگنر تصمیم گرفتند، نسل جدید مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class از طراحی باوقار و متین پیشین فاصله بگیرد و کارکتری دوگانه داشته باشد؛ اگرچه زیبایی کاملاً سلیقه ای است، بسیاری از طرفداران  کلاس W223 را خودرویی زیبا نمی دانند! البته افراد زیادی هم هستند که به آقای واگنر تبریک گفتند و ساخته او را با الفاظی مثل شگفت انگیز و شاهکار توصیف کرده اند!

 

مرسدس بنز S کلاس 2021 سفید از نمای کنار

عکس مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class سفید از نمای کنار

 

در ساعات نخستین رونمایی از مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class، انتقادهایی درباره نمای عقب مطرح شد! جایی که چراغ ها تغییر کرده اند و قاب آنها به تبعیت از CLS شکل افقی  دارند.

مرسدس بنز در پاسخ به این انتقادات می گوید طراحی  S کلاس W223 آیرودینامیکی است و با ضریب درگ 0.22 جزو آیرودینامیک ترین خودروهای جهان به شمار می رود. برای مقایسه خوب است بدانید این عدد برای مدل S  تسلا 0.24 است.

 

  • مشخصات ظاهری مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class

    ابعاد مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class ، حدود 1.3 و 2  اینچ عریض تر و کشیده تر است. همچنین، فاصله و ارتفاع محوری آن هم به ترتیب 0.4 و و اینچ بیشتر شده و فضای داخلی را برای سرنشینان گسترده تر کرده است.

 

تصویر فضای داخلی مرسدس بنز Merceds Benaz 2021 s class

تصویر فضای داخلی مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class

 

دستگیره درهای مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class ، به شکل کشویی طراحی شده اند.

بدون شک، آشکارترین مشخصه S کلاس W223 کابین بسیار مجهز و مدرن آن است که خودرو بنز Mercedes Benz 2021 s class را متمایز کرده است. نمایشگر بزرگ  OLED و  12.8 اینچی در بخش میانی کابین بیش از هر آپشن دیگری جلب توجه می کند. وجود چنین نمایشگری در کنار دستیار صوتی فوق پیشرفته موجب شده 27 دکمه از داشبورد خودرو بنز Mercedes Benz 2021 s class حذف شود.

 

تصویر کابین مرسدس بنز S کلاس 2021

تصویر کابین مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class

 

خروجی های زیبا و گرد سیستم تهویه در نسل پیشین S کلاس یکی از آپشن های جذاب این خودرو لوکس بود. در نمونه جدید Mercedes Benz 2021 s class شاهد نمونه های مستطیلی شکل هستیم.

خبر خوب برای علاقه مندان به موسیقی این است که بنز پرچمدار خود Mercedes Benz 2021 s class را با پیشرفته ترین سیستم صوتی برمستر (Burmester) عرضه می کند. این سیستم از 8 ارتعاش دهنده و 30 اسپیکر تشکیل شده و قادر است صدای فراگیر چهار بعدی ایجاد کند!

مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class از فرمان حساس به لمس بهره می برد. همچنین، ‌سنسورهای جداره داخلی و خارجی تعبیه شده در غربالک می توانند حضور دستان راننده را روی فرمان تشخیص دهند.

 

تصویر فرمان خودرو مرسدس بنز S کلاس 2021

تصویر فرمان مرسدس بنز Mercedes Benaz 2021 s class

 

سیستم های کمکی از راه این سنسورها وجود راننده و کنترل او بر خودرو را متوجه می شوند. دکمه های روی فرمان خودرو Mercedes Benz 2021 s class از نوع لمسی و خازنی هستند.

مانند همیشه، در اجزای کابین از بهترین مواد استفاده شده است. به هرجای بنز Mercedes Benz 2021 s class نگاهی بیندازید، حتما آثار آلومینیوم، چرم یا حتی چوب می بینید.صندلی های جدیدترین خودرو بنز Mercedes Benz 2021 s class با چرم ناپا پوشیده شده است و نمونه های نصب شده در بخش عقب خودرو بنز Mercedes Benz 2021 s class  ماساژور دارند که می تواند 10 نوع ماساژ مختلف را انجام دهد. این صندلی ها به گرم کن و سرد کن مجهز است و می توانید آپشن «انرژی بخش» را نیز سفارش دهید. مشخصه انرژی بخشی 6 حالت متفاوت دارد. با انتخاب هر حالت نوع موزیک، تنظیمات سیستم تهویه، نورپردازی و وضعیت صندلی تغییر می کنند.

 

تصویر داخل مرسدس بنز S کلاس 2021

تصویر داخل اتومبیل مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class و صندلی های عقب 

 

کابین نمونه جدید بنز Mercedes Benz 2021 s class ، با بیشترشدن فاصله محوری، فضایی گسترده تر در اختیار سرنشینان قرار می دهد.

نورپردازی بی نظیر  و دلپذیر کابین بنز Mercedes Benz 2021 s class با فیبر اپتیکال از دیگر ویژگی های فوق العاده و ستودنی این خودرو لوکس است. به گفته مرسدس بنز  در سرتاسر کابین 250 چراغ فیبر اپتیک جای گذاری شده است تا فضایی متفاوت و شگفت انگیز ایجاد شود! جالب است بدانید هنگام احساس هرگونه خطر، نورپردازی داخلی خودرو بنز S  کلاس 2021 با چشمک زدن به راننده هشدار می دهد.

 

تصویر نمای عقب مرسدس بنز  S کلاس 2021

تصویر عقب خودرو مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class

 

مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class به آخرین نمونه از سیستم اینفوتینمنت mbux مجهز است. این سیستم، دستیار صوتی اختصاصی دارد و از 27 زبان زنده جهان پشتیبانی می کند.

از میان مشخصه های سیستم اینفوتینمنت بنز Mercedes Benz 2021 s class در یک نگاه می توان به این موارد اشاره کرد: جدیدترین خودرو بنز کلاس S به رم 16 گیگابایتی و 320 گیگابایت SSD مجهز است.

نوآوری جذاب و جالب دیگر بنز Mercedes Benz 2021 s class ویژگی هداپ دیسپلی مبتنی بر واقعیت است. این مشخصه می تواند با سیستم های کمکی راننده و مسیریاب یکپارچه شود و اطلاعات مورد نیاز راننده را به شکل پیشرفته در اختیار او قرار دهد.

براساس سخن اشتوتگارتی ها زاویه دیافراگم عمودی و افقی هداپ دیسپلی پیشرفته به ترتیب 10 و 5 درجه است و داده ها را به شکل مجازی در فاصله تقریبا 10 متری انعکاس می دهد. این محدوده برابر با یک نمایشگر بزرگ 77 اینچی می شود. مرسدس بنز از تکنولوژی پروژکتورهای سینمایی برای توسعه این سیستم بهره برده است.

در مدل جدید بنز Mercedes Benz 2021 s class ، از GPU ساخت NVIDIA برای نمایش گرافیک و پردازش ها استفاده می شود. صدها مهندس برای مرسدس بنز S کلاس جدید بیشتر از 30 میلیون سطر کد نرم افزاری نوشته اند.

 

تصویر مرسدس بنز S کلاس از نمای کنار

تصویر مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class از نمای کنار

 

نمایشگر 12.3 پشت فرمان LCD است و قابلیت نمایش اطلاعات به صورت سه بعدی دارد. این نمایشگر می تواند شخصی سازی کند و اطلاعات را به چهار شیوه مختلف ارائه دهد. این 4 شیوه عبارتند از کلاسیک، ساده، اختصاصی و اسپرت.

خریداران خودرو بنز لوکس S کلاس W23 برای صندلی های عقب این اتومبیل بی نظیر 3 نمایشگر دیگر سفارش دهند و نمایشگرهای بنز را به 5 عدد برسانند. از میان این 3 نمایشگر، دو نمونه 11.6 اینچی وجود دارد و پشت صندلی های جلو خودرو نصب می شوند. نمایشگر سوم نیز یک تبلت با قابلیت جداشدن از کنسول میانی است. این تبلت به سرنشینان خودرو بنز S کلاس W23 این اجازه را می دهد که امکانات گوناگون بنز را مدیریت کنند.

  •  مشخصات فنی بنز Mercedes Benz 2021 s class


نمونه پایه S 500 از موتور سه لیتری توربوشارژ خطی و شش سیلندر پیشین، نیرو می گیرد.این موتور با همراهی سیستم هیبرید مختص اشتوتگارتی ها، با نام EQ Boost ، 520 نیوتن متر گشتاور و 429 اسب بخار قدرت بیشتر به کمک موتور اصلی می رساند. نیروی حاصل از این پیشرانه به چهار چرخ خودرو لوکس بنز منتقل می شود.

 

تصویر مرسدس بنز S  کلاس از نمای جلو

تصویر مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class از نمای جلو

 

زیر کاپوت بنز Mercedes Benz 2021 s class، نمونه قدرتمندتر توئین توربوی مرسدس و S580 موتور معروف چهار لیتری قرار دارد. این موتور 700 نیوتن متر گشتاور و 469 اسب بخار قدرت دارد. در مقایسه با نمونه پیشین خروجی آن شش اسب بخار افزایش قدرت داشته است. گیربکس 9 سرعته و خودکار در هر دو مدل S500 و S580 قدرت را انتقال می دهد.

درباره شتاب مدل های مختلف کلاس S به شکل الکترونیکی می توان گفت در 130 مایل یا 209 کیلومتر در ساعت نهایت سرعت را دارند.

 

  •  قیمت مرسدس بنز Mercedes Benz 2021 s class

مرسدس بنز تاکنون قیمت این سدان لوکس را اعلام نکرده است، اما با توجه به قیمت مدل پیشین می توان انتظار داشت مرسدس بنز S  کلاس 2021 حدود  94،250 دلار  گران تر باشد.

 


بنزمرسدس بنزمرسدس بنز 2021مرسدسs classخودروکلاس اسکلاس SS کلاسماشینجدیدترین خودرو بنزجدیدترین مرسدس بنزجدیدترین مرسدس بنز 2021Mercedes Benz 2021 s class