اجاره ماشین در نوروز

اجاره ماشین در نوروز

ارسال شده در تاریخ 22 دی 1398

نوروز نزدیک است و بسیاری از افراد درحال تدارک و برنامه ریزی برای سفرهای نوروزی خود هستند. علاوه بر انتخاب مقصد و محلی مناسب برای اقامت، بسیاری تصمیم دارند از خدمات اجاره ماشین برای سفر های نوروزی خود استفاده کنند. دلایل و مزیت های مختلف کرایه ماشین، باعث می شود حتی افرادی که صاحب خودرو شخصی هستند، برای مسافرتی مانند سفر نوروزی خود، از اجاره ماشین استفاده کنند. اما، اجاره ماشین برای نوروز چه سودی دارد؟ همراه ما باشید تا باهم بررسی کنیم، چرا باید از خدمات اجاره ماشین استفاده کنیم...

 

پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید: چگونه ارزان ماشین اجاره کنیم؟

 

 

رفاه بیشتر، دلیل اصلی اجاره خودرو

ماشین های که برای اجاره توسط شرکت معتبری مانند ناواران ارائه می شوند، همگی نو و درحد صفر می باشند. این ماشین ها، علاوه بر ارائه شرایط راحت تر برای مسافرت، احتمال بروز هرگونه نقص فنی را به صفر می رسانند.

البته از مزیت های های مهم اجاره ماشین با ناواران این است که در صورت بروز هرگونه نقص فنی، در هر نقطه از ایران، در کوتاه ترین زمان ممکن، امداد رسانی های لازم انجام خواهد شد. در صورتی که مشکل فنی قابل برطرف کردن نباشد، خودرو شما با خودرویی مشابه توسط تیم پشتیبانی ناواران جایگزین خواهد شد.

همچنین در صورت طولانی شدن پروسه رفع مشکل، شرکت اجاره خودرو ناواران، اقامت شما در بهترین هتل های ایران را فراهم خواهد نمود.

 

 

صرفه جویی در هزینه ها، نکته مهم هر سفر

اجاره ماشین بنا به دلایل بی شماری، همیشه در مقابل استفاده از خودرو شخصی، به صرفه تر بوده و هست. چرا که با کرایه ماشین، علاوه بر عدم نیاز به پرداخت مالیات، هزینه های ناشی از استهلاک خودرو، هزینه های مرتبط با سرویس های دوره ای، مبالغ سنگین پرداخت بیمه و... به واسطه نگاه جهانی ناواران به خدمات کرایه ماشین، انتخاب نحوه محاسبه هزینه اجاره ماشین نیز توسط شما صورت می گیرد.

برای مثال، در زمان اجاره خودرو خودرو از ناواران، باتوجه به نوع استفاده خود، شما می توانید انتخاب کنید که نحوه محاسبه قیمت اجاره خودرو بر اساس کیلومتر طی شده باشد یا بدون محدودیت کیلومتر و تنها بر اساس تعداد روز محاسبه شود. علاوه بر این، دیگر شرایط اجاره ماشین با ناواران، سبب می شود تا مقدار قابل توجه در هزینه های ناشی، صرفه جویی کنید.

 

 

از دست ندهید: نکات رانندگی در هوای بارانی

 

شرایط آسان تحویل و عودت خودرو

سفرهای نوروزی، به دلیل تعطیلات ایام عید، معمولا طولانی هستند و گاهی افراد چندین مقصد را برای سفر خود انتخاب می کنند. از طرفی، افراد قصد دارند از یک مقصد به مقصد دیگر با ماشین و باقی مسافت بین دیگر مقصد ها را با هواپیما بروند.

در زمان اجاره خودرو با ناواران، به واسطه وجود شعب متعدد در شهر های مختلف، شما می توانید به راحتی در هر نقطه ای از ایران خودرو را تحویل بگیرید و در شهر دیگری ماشین را عودت دهید. این ویژگی برای سفرهای چندبخشی و طولانی بسیار اهمیت دارد؛ که در حال حاضر تنها، شرکت اجاره ماشین بدون راننده که این خدمات ویژه را در حوزه اجاره خودرو ارائه می دهد، ناواران می باشد.

 

 

خیالی آسوده، با پوشش بیمه ای کامل

هزینه های بالای دریافت خدمات بیمه، برای خودرو شخصی از یک سو، و محدود بودن سقف پرداخت خسارت توسط شرکت های بیمه ای از سوی دیگر، باعث می شود که معمولا نگران پوشش های بیمه ای باشیم.

ناواران به عنوان نخستین و تنها شرکت دارای مجوز رسمی اجاره ماشین، علاوه بر ارائه توضیحات شفاف در خصوص پوشش های بیمه ای خود، انواع طرح های بیمه ای را ارائه می دهد که تا حد ممکن، هیچ گونه خسارتی در زمان بروز حادثه بر عهده مشتری نباشد.

 

 

و در پایان

اجاره ماشین، خدمت ویژه ای است که همواره به منظور رفاه و صرفه جویی در هزینه های صورت می گیرد. شما می توانید در انواع سفرهای خود، به خصوص در ایام نوروز، از خدمات اجاره ماشین ناواران با تخفیف های ویژه استفاده کنید. در ضمن، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خود، با اجاره ماشین و دریافت خدماتی ویژه براساس بالاترین استانداردهای جهانی، مسافرتی لذت بخش تر از همیشه را تجربه کنید. ناواران همراه شما خواهد بود...

 

منبع : مجله تخصصی اخبار، نقد و بررسی و اطلاعات خودرو ناواران


اجاره ماشیناجاره خودرونوروزاجاره ماشین در نوروزکرایه ماشین