اجاره ماشین در نوروز
آخرین بروزرسانی در تاریخ 22 دی 1398

نوروز نزدیک است و بسیاری از افراد در تدارک و برنامه ریزی برای سفرهای نوروزی هستند. علاوه بر انتخاب مقصد و محل مناسب برای اقامت، بسیاری تصمیم دارند از خدمات اجاره ماشین برای سفر های نوروزی خود استفاده کنند. اجاره ماشین تنها مختص افرادی نیست که فاقد خودرو  هستند. مزیت‌های فراوان کرایه ماشین باعث می‌شود حتی افرادی نیز که صاحب خودرو شخصی هستند برای سفرهای خود از جمله سفر نوروزی، از اجاره ماشین استفاده کنند. اما اجاره ماشین برای نوروز چه مزایایی به همراه دارد؟ تا پایان این مطلب با ما باشید درباره این موضوع بیشتر بدانید.

پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید: چگونه ارزان ماشین اجاره کنیم؟

 

 

رفاه و راحتی بیشتر، مهم‌تریت مزیت اجاره خودرو

ماشین‌هایی که از سوی ناواران برای اجاره ارائه می شوند، همگی نو و درحد صفر هستند. استفاده از خودرو نو در طول سفر، راحتی و رفاه بیشتری را برای شما و عزیزانتان در طول سفر به ارمغان می‌آورد. همچنین این موضوع احتمال بروز هرگونه نقص فنی را به صفر می رساند.

البته از مزیت های مهم اجاره ماشین از ناواران این است که در صورت بروز هرگونه نقص فنی، در هر نقطه از ایران، در کوتاه ترین زمان ممکن، امداد‌رسانی‌های لازم انجام خواهد شد. در صورتی که مشکل فنی قابل برطرف کردن نباشد، خودرو شما با خودرویی مشابه توسط تیم پشتیبانی ناواران جایگزین خواهد شد.

همچنین در صورت طولانی شدن روند رفع مشکل، شرکت اجاره خودرو ناواران، امکان اقامت شما را در بهترین هتل های ایران فراهم خواهد نمود.

 

 

صرفه‌جویی در هزینه‌ها، ضرورت مهم هر سفر

اجاره ماشین همواره در مقایسه با خودرو شخصی، به صرفه‌تر بوده است . چرا که با کرایه ماشین، علاوه بر عدم نیاز به پرداخت مالیات، هزینه های ناشی از استهلاک خودرو، هزینه های مرتبط با سرویس‌های دوره‌ای، مبالغ سنگین بیمه به دلیل نگاه جهانی ناواران به خدمات کرایه خودرو، انتخاب نحوه محاسبه هزینه اجاره خودرو نیز توسط شما صورت می گیرد.

برای مثال، در زمان اجاره خودرو از ناواران، باتوجه به نوع استفاده خود، می‌توانید انتخاب کنید که نحوه محاسبه قیمت اجاره خودرو بر اساس کیلومتر طی شده باشد یا بدون محدودیت کیلومتر و تنها بر اساس تعداد روز محاسبه شود. علاوه بر این، دیگر شرایط اجاره ماشین با ناواران، سبب می‌شود تا به مقدار قابل‌ملاحظه‌ای در هزینه‌های سفر صرفه‌جویی کنید.

 

 

از دست ندهید: نکات رانندگی در هوای بارانی

 

شرایط آسان تحویل و عودت خودرو

سفرهای نوروزی، به دلیل تعطیلات ایام عید، معمولا طولانی هستند و گاهی افراد چندین مقصد را برای سفر خود انتخاب می‌کنند. از طرفی، افراد قصد دارند از یک مقصد به مقصد دیگر با ماشین و باقی مسافت بین دیگر مقصد‌ها را با هواپیما بروند.

در زمان اجاره خودرو از ناواران، به واسطه وجود شعب متعدد در شهر‌های مختلف، می‌توانید به راحتی در هر نقطه‌ای از ایران، خودرو را تحویل بگیرید و در شهر دیگری آن را عودت دهید. این ویژگی برای سفرهای طولانی و با مقاصد متعدد بسیار اهمیت دارد؛ که در حال حاضر ناواران تنها شرکت اجاره ماشین بدون راننده است که این خدمات ویژه ر به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 

 

خیالی آسوده، با پوشش بیمه‌ای کامل

هزینه‌های بالای دریافت خدمات بیمه، برای خودرو شخصی از یک سو و محدود بودن سقف پرداخت خسارت توسط شرکت‌های بیمه‌ای از سوی دیگر، باعث می‌شود که معمولا نگران پوشش‌های بیمه‌ای خودرو باشید.

ناواران به عنوان اولین و تنها شرکت دارای مجوز رسمی اجاره ماشین، علاوه بر ارائه توضیحات شفاف در خصوص پوشش‌های بیمه‌ای خود، انواع طرح های بیمه‌ای را ارائه می‌دهد که تا حد ممکن، هیچ‌گونه خسارتی در زمان بروز حادثه بر عهده مشتری نباشد.

 

 

سخن پایانی

اجاره ماشین، خدمت ویژه‌ای است که به منظور رفاه شما و صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر ارائه می‌شود.

همچنین می‌توانید در انواع سفرهای خود، به ویژه در ایام نوروز، از خدمات اجاره ماشین ناواران با تخفیف‌های ویژه استفاده کنید. در ضمن، علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌ها، با اجاره ماشین و دریافت خدماتی ویژه مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی، مسافرتی فراموش‌نشدنی و خاطره‌انگیز را تجربه کنید. به یاد داشته باشید که ناواران همواره در سفر همراه شما است.

 

منبع : مجله تخصصی اخبار، نقد و بررسی و اطلاعات خودرو ناواران


نوروزسفر با خودروسفر جاده ایسفر با خودرو شخصی