ماشین مجازی لامبورگینی، لامبو V12 ویژن گرن توریسمو
آخرین بروزرسانی در تاریخ 06 آذر 1398

Lamborghini Lambo V12 Vision Gran Turismo، جدیدترین کانسپت برند جذاب لامبورگینی است. کانسپت جدید لامبورگینی، که در حقیقت جدیدترین و البته جذاب ترین خودروی مجازی این برند است، پیش از فینال مسابقات قهرمانی گرن توریسمو FIA 2019 که در مونت کارلو برگزار می شد، رونمایی اولیه شد.

خودرو مجازی جدید لامبورگینی، کانسپتی با ویژگی های جذاب بصری است که با تاکید بر سرگرمی راننده ارائه شد، مخصوص کنسول پلی استیشن 4 می باشد. البته گیمرهایی که عاشق این ماشین مجازی لامبورگینی شده اند، باید تقریبا تا بهار سال 2020 میلادی منتظر بمانند.

اما، برای بررسی بیشتر این ماشین مجازی لامبورگینی، پیشنهاد می کنیم همراه ما باشید.

 

 

Stefano Domenicali، رئیس و مدیرعامل Automobili Lamborghini S.p.A. در مورد این خودرو مجازی لامبورگینی در مراسم رونمایی آن بیان کرد:

"لامبورگینی یک برند بسیار جوان است و علت حضور امروز ما در اینجا نیز همین می باشد. ما اینجا هستیم، تا جدیدترین دید مجازی خود را در قالب یک مدل کاملا واقعی ارائه دهیم. مدلی باطراحی آینده نگر و جالب، که سرشار از جذابیت هایی برای نسل جوانِ علاقه مند به بازی های مسابقه ای و خودروهای سوپر اسپرت می باشد."

 

ماشین مجازی لامبورگینی و طراحی خاص آن

 لامبو V12 ویژن گرن توریسمو، یک خودرو تک سرنشین مجازی است که از پیشرانه Lamborghini Sián FKP 37 برخوردار می باشد. طراحی جدید ترین ماشین مجازی لامبورگینی بر اساس تاریخ طراحی های لامبورگینی ساخته شده است. البته، پتانسیل ویژگی های طراحی آن، بر اساس روش های آینده نگر، گسترش یافته و تکمیل شده است.

همچنین جذاب ترین بخش در خصوص طراحی این لامبورگینی مجازی، شباهت نمادین هر یک از بخش های آن به یکی از مدل های حقیقی لامبورگینی می باشد.

 

 

طراحی کلی ماشین مجازی لامبورگینی، قدرتمند و خاص می باشد. همه عناصر به کارگرفته شده در طراحی این لامبورگینی مجازی، دارای بالاترین سطح کارایی، کاملا یکپارچه و آئرودینامیک می باشند. همچنین بدنه اصلی از گلگیرها جدا شده است.

پنجره های جانبی 6 گوشه، با الهام از Lamborghini Marzal ساخت 1968، طراحی شده اند.

 

 

Lambo V12 Vision GT در طراحی چراغ های جلو و عقب خود، از امضای Lamborghini Y برخوردار است.

 

 

مانند یک خلبان، راننده باشید!

یکی از ویژگی های مهم در طراحی جدیدترین خودرو مجازی لامبورگینی که از زمان خود، بسیار جلوتر است، نحوه ورود راننده به خودرو می باشد. راننده مانند خلبان جت، از جلو وارد Lambo V12 Vision GT می شود.

 

 

رئیس لامبورگینی Centro Stile در مورد طراحی جدید ترین ماشین مجازی لامبورگینی می گوید:

" Lambo V12 Vision Gran Turismo ماشین مجازی فوق العاده برای طرفداران جوان و گیمر است که عاشق لامبورگینی و رویاهای آینده گرایانه آن هستند. علاوه بر اینکه طراحی خودروهای مجازی مانند Lambo V12 Vision فرصتی ویژه برای لامبورگینی است تا فرصت ها و استعدادهای جدیدی را در حوزه طراحی خودرو خلق و تجربه کند."

 

 


ماشین مجازیخودرو مجازیلامبورگینیگرن توریسموLamborghiniLambo V12 لامبو V12