میتسوبیشی پاجرو اسپرت 2020، آماده برای رونمایی اولیه
آخرین بروزرسانی در تاریخ 23 تیر 1398

درحالی که برندهای گوناگون مشغول رونمایی از مدل های مختلف خود هستند، بسیاری از خودرو دوستان منتظر رونمایی نهایی از جدید ترین ماشین خودرو ساز ژاپنی، میتسوبیشی می باشند.

این انتظار، از آغاز امسال و با انتشار نخستین عکس ها از نسخه پیش تولیدی میتسوبیشی پاجرو اسپرت 2020 در برف های کشور سوئد شروع شد. هم اکنون به گفته این کمپانی، میتسوبیشی پاجرو اسپرت، در تاریخ 3 مرداد ( 25 جولای ) رونمایی خواهد شد.

 

تصویر اولیه از میتسوبیشی پاجرو اسپرت 2020

 

میتشوبیشی با انتشار عکس فوق، خبر رونمایی از تازه ترین ماشین خود را منتشر کرده است. شاسی بلند میتسوبیشی متاسفانه با تصویر اولیه خود، نقدهای چندان مثبتی دریافت نکرده است؛ چراکه از لحاظ ظاهری، جذابیت و یا نوآوری خاصی در آن ایجاد نشده است و یک نسخه کاملا معمولی می باشد.

هرچند که این خودروساز ژاپنی اشاره کرده پاجرو اسپرت 2020، از لحاظ امکانات رفاهی و فنی پیشرفت های چشم گیری داشته و بیشتر تمرکز این خودروسازی بر ساختار فنی این خودرو بوده تا طراحی مجدد ظاهر میتسوبیشی پاجرو اسپرت !!

 

میتسوبیشی پاجرو اسپرت 2020

 

با این تفاسیر، احتمالا میتسوبیشی پاجرو اسپرت 2020 با همان مشخصات فنی، یعنی پیشرانه 2.4 لیتری با قدرت 181 اسب بخار و گشتاور 430 نیوتون متری تولید شود. همچنین وجود سیستم های ایمنی نوین، مانند: سیستم های ایمنی کمک راننده،  دوربین 360 درجه، سنسورهای هشدار ترافیک و ... در نسخه جدید پاجرو  انتظار می رود.

مطمئنا پاجرو اسپرت 2020 دارای سیستم چهار چرخ متحرک می باشد و انتظار می رود دارای گیربکس 8 سرعته اتوماتیک باشد. با توجه به اظهارات این خودروسازی ژاپنی، احتمال وجود امکاناتی مانند حالت های آفرود، گل و لای و ...  در میتسوبیشی پاجرو اسپرت 2020 انتظار می رود.


میتسوبیشیپاجرو 2020پاجرو اسپرتمیتسوبیشی پاجرو