بنتلی کانتیننتال جی تی 2020+ عکس، قیمت و نقد و بررسی
آخرین بروزرسانی در تاریخ 03 مهر 1398

بررسی خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی

 Bentley Continental GT V8 Convertible 2020

بنتلی کانتیننتال جی تی (Bentley Continental GT V8 Convertible) با موتور قدرتمند V8 در دو نمونه قابل تبدیل و کوپه وارد بازار شد. بنتلی کانتیننتال جی تی GT ، ماشین جدید بنتلی،‌ دارای موتور دو توربو شارژ 8 سیلندر چهار لیتری با 542 اسب بخار قدرت و 770 نیوتن متر گشتاور است. با ما همراه شوید تا این ماشین جدید بنتلی و نمونه فوق العاده را باهم بررسی کنیم.

 

تصاویر خودرو زیبا و لوکس کانتیننتال جی تی  V8 در نماهای مختلف

 

نمونه های عرضه شده از مدلBentley Continental GT V8 Convertible  در مقایسه با W12 در کسری از ثانیه عملکردی کمتر دارند. کوپه بنتلی کانتیننتال جی تی در 3.9 ثانیه از حالت سکون به سرعت 96 کیلومتر در ساعت می رسد، این در حالی است که مدل w12 کوپه در 3.7 ثانیه به این سرعت می رسد. نمونه بنتلی کانتیننتال جی تی V8 ، 0.1 ثانیه بیشتر می خواهد تا به سرعت 96 کیلومتر در ساعت برسد. اگرچه حداکثر سرعت هر دو نمونه 318 کیلومتر در ساعت است.

 

عکس ماشین جدید بنتلی، کانتیننتال جی تی  V8 2020 در جاده

 

بنتلی کانتیننتال جی تی علاوه بر عملکرد هیجانی در نمونه کانتیننتال با سیستم غیرفعال کردن سیلندرها بهره وری بیشتری را در این نمونه بی‌نظیر ایجاد کرده است. این سیستم در شرایط لازم با غیرفعال کردن احتراق چهار سیلندر مصرف سوخت را کاهش می دهد. براساس ادعای خودروساز انگلیسی در چنین فرایندی کارکرد نرم و بدون لرزش پیشرانه لطمه نمی بیند؛ چراکه میان دو حالت 8 و 4 سیلندر تنها در 20 میلی ثانیه تغییر رخ می‌دهد.

 

تصویری از داخل ماشین جدید و لوکس کانتیننتال جی تی  V8 2020 در جاده

 

قدرت موتور دیفرانسیل عقب 8 سیلندر و مجهز به توربوشارژر دوگانه بنتلی کانتیننتال جی تی به کمک سامانه تطبیق هوشمند تمام چرخ محرک منتقل می شود. به گفته بنتلی خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی تا جای امکان از حالت عقب محرک برای بازدهی مناسب و عملکرد دینامیکی در زمان رانندگی معمولی بهره می برد.

 

بنتلی کانتیننتال جی تی، خودرویی که می توانید پوشش آن را با لباس خود هماهنگ کنید

نمونه روباز خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی همه قابلیت های نمونه کوپه را دارد. مهم ترین تفاوت بنتلی کانتیننتال جی تی نبود سقف دائمی است. در سرعت پایین تر از 48 کیلومتر در ساعت، سقف جمع شونده بنتلی کانتیننتال جی تی در 19 ثانیه به صورت باز درمی آید. مشتریان خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی می توانند با توجه به پوشش خود در خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی هماهنگی ایجاد کنند؛ چراکه پارچه نخ و پشم به‌منزله گزینه ای اختیاری برای سقف خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی ارائه شده است.

 

 

 عکس از نمای داخلی کانتیننتال جی تی  V8 2020  از زاویه ای متفاوت

 

کاهش سروصدای (نویز) کانتیننتال جی تی حدود 3 دسی بل تقریباً برابر با نسل قبلی کوپه است. نمونه روباز بنتلی کانتیننتال جی تی در مقایسه با نمونه کوپه بنتلی کانتیننتال حدود 5 درصد سخت تر و سبک تر ارائه شده است. اگرچه وزن خودرو کانتیننتال جی تی روباز به 2.414 کیلوگرم می رسد. این درحالی است که خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی کوپه حدود 2444 کیلوگرم وزن دارد.

 

سرعت نمونه بی نظیر بنتلی کانتیننتال جی تی

موتور 6 لیتری با 12 سیلندر زیر کاپوت قرار دارد که مثل نمونه کوپه حدود 626 اسب‌ بخار قدرت ایجاد می کند. نمونه روباز خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی می تواند در 3.7 ثانیه از شرایط سکون به سرعتی حدود 100 کیلومتر در ساعت برسد، این درحالی است که حداکثر سرعت مدل روباز به 333 کیلومتر در ساعت محدود شده است.

 

 

امکانات داخلی مدل خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی روباز

در نمونه روباز بنتلی کانتیننتال جی تی می توانید امکاناتی مشابه با نمونه کوپه را مشاهده کنید. در بخش مرکزی و جلو داشبورد نمایشگر لمسی سیستم اطلاعاتی و سرگرمی 12.3 اینچی قرار دارد. البته کار کردن با این سیستم لمسی گاهی مشکل است. صفحه داشبورد دیجیتال که بیشتر بخش های آن روکشی چوبی دارد در امتداد داشبورد مشاهده می شود.

 

تصویر خودرو زیبای کانتیننتال جی تی  V8 2020 از نمای بالا

 

سیستم صوتی مدل روباز بنتلی کانتیننتال جی تی Naim و دارای 18 بلندگوی قوی است که وقتی سقف این نمونه فوق العاده را باز می کنید، کیفیت صدا را متوجه می شوید.  صندلی های کانتیننتال جی تی به صورت برقی و 20 جهته است که قابلیتی خوب در اختیارتان قرار می دهد.

 

تصویر صندلی خودرو  کانتیننتال جی تی  V8 2020 از نمای نزدیک 

باید دید نمونه کانورتیبل بنتلی کانتیننتال جی تی باشکوه با قیمت پایه 225 هزار دلار مدل کوپه چقدر تفاوت دارد.

 

 

 

 

 

 


بنتلی کانتیننتال جی تیخودروخودرو جدیدبنتلیماشین جدید بنتلیبنتلی 2020BentleyBentley Continental GT V8 ConvertibleBentley 2020