با توجه استقبال بازار، از خودروهای کراس اوور، فراری، قصد دارد تا سال 2022 خودرو شاسی بلند خود را روانه بازار کند. تصویر 3 بعدی شاسی بلند فراری مدتی است در رسانه ها منتشر شده است. باتوجه به اولیه بودن آن، از جزئیات مناسبی برخوردار است. همراه ما باشد تا شاسی بلند فراری Purosangue  را بیشتر بررسی کنیم.
ارسال شده در تاریخ 20 تیر 1398
شاید شما هم بارها عنوان پلاگین هیبریدی به گوشتان خورده باشد، اما اطلاعات کافی در مورد آن نداشته باشید. در این مقاله به معرفی خودروهای هیبریدی و پلاگین هیبریدی می پردازیم. پس از معرفی آن ها، خودورهای هیبریدی را با خودروهای پلاگین هیبریدی مقایسه خواهیم کرد. همراه ما باشید تا با هم بررسی کنیم پلاگین هیبریدی چیست؟؟
ارسال شده در تاریخ 19 تیر 1398
رنو کپچر که چند روزی از انتشار عکس های آن توسط رنو می گذرد، مطابق با برنامه های این کمپانی، در نمایشگاه خودرو فرانکفورت، در ماه سپتامبر، حدود دو ماه آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد. از لحاظ ظاهری، رنو کپچر 2020 تقریبا یک خودرو جدید و مستقل محسوب می شود. تغییرات طراحی جدید رنو کپجر، به سمت اسپرتر شدن این خودرو حرکت کرده است. در کنار طراحی خارجی جدید رنو کپچر، طراحی داخلی بازنگری شده و همچنین امکانات و تجهیزات ایمنی و رفاهی به آن افزوده شده است.
ارسال شده در تاریخ 18 تیر 1398
اخبار جدید در مورد ایران خودرو، این روزهای مرتبط با پژو 301 ایرانی می باشد. این خودرو که در سال 96 فروش آن متوقف شد، در حال حاضر، باتوجه به گفته های مدیر عامل ایران خودرو، به زودی با بیش از 60 درصد بومی سازی، تولید خواهد شد. برای بررسی اخبار تولید پژو 301، پژو ایرانی که در آستانه تولید است، همراه مجله تخصصی ناواران باشید...
ارسال شده در تاریخ 17 تیر 1398
117 0
کولر ماشین ها، برای رفاه بیشتر ایجاد شده اند. امکانی که بخصوص در هوای گرم تابستان، نیاز به وجود آن بیشتر احساس می شود. اما چگونه و با چه ترفندهایی، کولر خودرو خود را خنک تر کنید... آیا خنک تر شدن کولر خودرو با نکاتی ساده امکان پذیر است؟ همراه ما باشید تا نکات ساده ای را بررسی کنیم و کولری خنک تر از همیشه داشته باشید.
ارسال شده در تاریخ 20 خرداد 1398
344 0